baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Відповіді на найпопулярніші питання

Як надіслати запит електронною поштою?
Використовуючи будь-яку поштову програму або поштовий сервіс надішліть лист на адресу електронної пошти info@pgrda.dp.ua виклавши у ньому суть запиту та оформити належним чином.

Або скористайтесь Формою для електронного інформаційного запиту на веб-сайті Павлоградської районної державної адміністрації

Чи можу я надіслати запит, якщо у мене немає електронної пошти?

Надішліть запит поштою за адресою: 51400, м.Павлоград,
вул. Центральна, 98
Павлоградська районна державна адміністрація
(на конверті вказувати «Публічна інформація»)

Чи можу я особисто принести запит?

Безпосередньо від Вас запит приймуть за адресою: м.Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201.
Працівники сектору доступу до публічної інформації приймуть запит з понеділка по четвер з 9 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 13:45, у п’ятницю короткий день з 9:00 до 16:45, обідня перерва з 13:00 до 13:45.

Хто може мені допомогти правильно написати запит?

Працівники допоможуть правильно оформити запит та за потреби нададуть консультацію щодо доступу до публічної інформації.

Для зручності оформлення запитів розроблені спеціальні інструкції та форми, які знаходяться на на веб-сайті Павлоградської районної державної адміністрації.

Чи можу я повідомити свій запит телефоном?

Зателефонуйте за номером (05632) 6-96-04, працівники сектору приймуть запит та оформлять належним чином, в разі необхідності проконсультують з питань доступу до публічної інформації.

Я надіслав запит, а мені відповіли, що це не запит?

Мова може йти про надсилання не запиту, а звернення або прохання про надання правової консультації тощо. Ми відповідаємо тільки на запити щодо публічної інформації, якою володіє Павлоградська районна державна адміністрація.

У чому різниця між запитом і зверненням?

Запит ˗ це прохання надати публічну інформацію, наприклад, копію розпорядження голови облдержадміністрації.
Під зверненням громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) та скарги.

Про що я можу запитати у Павлоградській районній державної адміністрації?

Павлоградська районна державна адміністрація може надати копії розпоряджень, плани роботи райдержадміністрації та іншу інформацію, що знаходиться у райдержадміністрації, якщо вона не є конфіденційною, таємною або службовою.

У відповідному розділі на веб-сайті Павлоградської районної державної адміністрації розміщено реєстр документів, які містять публічну інформацію.

baner
baner
baner
baner
baner
baner