ПАВЛОГРАДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
30.12.2021 м. Павлоград № Р-292/0/335-21
Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2021/2022 навчальному році
Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 17 серпня 2021року № 914 “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році”, наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від
11 листопада 2021 року №530/0/212-21“Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році”, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси — захисти науково — дослідних робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 жовтня 2011 року № 1099 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, з метою підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді району:
- Затвердити довідку щодо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році , що додається.
- Рекомендувати міському голові м.Тернівка, селищному та сільським головам Павлоградського району вирішити питання щодо матеріального заохочення учнів — переможців Конкурсу та їх педагогів.
- Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ освіти, охорони здоров’я, культури та спорту
райдержадміністрації, контроль — на заступника голови райдержадміністрації Зюзіна В.О.
Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олексій ЛЕНДЬЄЛ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
райдержадміністрації
30.12.2021№ Р-292/0/335-21
ДОВІДКА
щодо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2021/2022 навчальному році
Всього в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році прийняли участь 822 учні закладів загальної середньої освіти Павлоградського району 5-11 класів з 14 предметів. Найбільше було учасників з математики – 121 особа, з української мови – 99 осіб, найменше – з екології – 7 учасників.
Відповідно до доручення голови райдержадміністрації, районною комісією було перевірено роботи учасників районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад від 19.11.2021 року № Д-34/0/338-21“Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.
23 листопада 2021 року районною комісією перевірені робіти ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови.
В районній олімпіаді з української мови та літератури прийняли участь 99 учнів 7-11 класів з 22 загальноосвітніх шкіл нашого району.
Кращими визнано шість робіт учнів: з Тернівського ліцею № 5, Тернівського ліцею №4, Межиріцької гімназії, Нов’язівського ліцею, Тернівського ліцею № 7, Богуславського ліцею.
І місце посіли:
Кравченко Юлія – учениця 7 класу Межиріцького ліцею ім. І.С.Обдули (вчитель (Собченко А.С.)
Стефанів Максим — учень 8 класу Межиріцької гімназії (вчитель Петухова Н.І.)
Манякіна Юлія — учениця 9 класу Тернівського ліцею № 4 (вчитель Трачук О.Є.)
Твердохліб Дарина — учениця 9 класу Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Гришечкіна Марина Володимирівна)
Булгакова Анастасія Юріївна — учениця 11 класу Богуславського ліцею (вчитель Кушнарьова С.П.)
ІІ місце:
Овсієнко Олександра Олександрівна – учениця 7 класу Межиріцької гімназії (вчитель Петухова Н.І.)
Азатян Ангеліна- учениця 8 класу Карабинівської гімназії (вчитель Липка Л.І.)
Чередник Анна – учениця 9 класу Карабинівської гімназії (вчитель Липка Л.І.)
Шевцова Марина — учениця 9 класу Межиріцької гімназії (вчитель Петухова Н.І.)
Сіладі Анастасія — учениця 10 класу Новов’язівської опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Погорєлова О.М.)
Іщенко Кіра – учениця 11 класу Тернівського ліцею №7 (вчитель Чубченко О.М.)
ІІІ місце:
Круть Станіслав – учень 7 класу Водянської філії Новов’язівської опорної загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів (вчитель Вільхова А.В.)
Циба Анастасія – учениця 8 класу Водянської філії Новов’язівської опорної загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів (вчитель Вільхова А.В.)
Асмьоткіна Дар’я – учениця 9 класу Тернівського ліцею №5 (вчитель Железняк Т.І.)
Литвиненко Ніна- учениця 10 класу Чаплинського ліцею (вчитель Тарасова Т.П.)
Рощина Валерія – учениця 11 класу Новов’язівської опорної загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів (вчитель Погорєлова О.М.)
24 листопада 2021 року районною комісією перевірені роботи ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання.
В районній олімпіаді з трудового навчання взяли участь 28 учнів 9 та 11 класів з 18 загальноосвітніх шкіл нашого району.
Кращими визнано три роботи : учнів з Тернівського ліцею № 6 та комунального закладу “Троїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”.
І місце посіли:
Чернова Анастасія Олегівна – учениця 9 класу Тернівського ліцею № 6
( вчитель Курсова О.О.)
Земляний Павло – ученик 9 класу Троїцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ( вчитель Гаврищук І.С.)
Заяць Альбіна – учениця 11 класу Тернівського ліцей № 7 ( вчитель Волкова Н.В.)
Зубака Богдан – учень 11 класу Троїцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ( вчитель Гаврищук І.С.)
ІІ місце:
Мальцев Артем – учень 9 класу Тернівського ліцею №6 (вчитель Комісаров В.А.)
Ситенко Дар’я- учениця 9 класу Булахівської гімназії (вчитель Короленко Т.С.)
Бубнова Анастасія – учениця 11 класу Богданівського ліцею (вчитель Мирошниченко С.О.)
ІІІ місце:
Гулак Мирослава – учениця 9 класу Межиріцького ліцею ім. І.С.Обдули (вчитель Момот В.С.)
Мироненко Владислав – ученик 9 класу Олександрівської гімназії (вчитель Токарчук Г.В.
Духнич Марина – учениця 11 класу В’язівоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Гулак Л.В.)
Передерко Лілія – учениця 11 класу Межиріцького ліцею ім. І.С.Обдули
(вчитель Момот В.С.)
5 грудня 2021 року відбувся ІІ районний етап олімпіади з англійської мови, в якій прийняло участь 74 учня 8-11 класів з 22 загальноосвітніх навчальних закладів Павлоградського району.
Кращими учнями визнано здобувачів освіти з: ЗЗСО ”Олександрівська гімназія”, КОЗО ”Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”, Тернівського ліцею №6.
І місце посіли :
Адамчук Юліана — учениця 8 класу ЗЗСО ”Олександрівська гімназія” (вчитель Нємкович Н.В.);
Завада Кирило — учень 9 класу КОЗО ”Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель — Давиденко О.О.)
Ільченко Ілона — учениця 10 класу КОЗО ”Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель-Баран А.А.)
Гусєва Єва — учениця 11 класу КЗ ”Тернівський ліцей №6” (вчитель-Мамонова І.П.)
ІІ місце:
Стефанів Максим — учень 8 класу Межирівської гімназії (вчитель Посукан Н.Л.)
Антонова Катерина — учениця 9 класу ЗЗСО ”Олександрівська гімназія” (вчитель Нємкович Н.В.)
Сіладі Анастасія- учениця 10 класу КЗ ”Новов’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель Сіладі Н.О.)
Коденко Вікторія — учениця 11 класу КЗ ”В’язівоцька загальнооосітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель Варданян І.І.)
ІІІ місце:
Ковтун Єлизавета – учениця 8 класу КЗО ”Богуславський ліцей” (вчитель Зайченко Д.М.)
Яблуновська Анна — учениця 9 класу Межиріцької гімназії (вчитель Посукан Н.В.)
Вішнякова Дарина — учениця 10 класу КЗ ”Тернівський ліцей №4”); (вчитель Огиря А.М.)
Малахова Діана – учениця 11 класу Межиріцького ліцею ім. І.С. Обдули (вчитель Гончар В.Г.)
4 грудня відбувся ІІ районний етап олімпіади з фізики, в якій прийняло участь 74 учня 8-11 класів з 25-х загальноосвітніх навчальних закладів Павлоградського району.
Кращими учнями закладами освіти визнано здобувачів освіти з Булахівської гімназії, Карабинівської гімназії, Чаплинського ліцею.
І місце посіли:
Буханець Олександра – учениця 7 класу Чаплинського ліцею (вчитель Муріна М.В.)
Мартишевський Артем – учень 8 класу КЗ ”Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів” (вчитель Донченко М.І.)
Балєв Юрій – учень 9 класу Чаплинського ліцею (вчитель Муріна М.В.);
Ільченко Ілона- учениця 10 класу КОЗО ”Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель Фесенко Г.А.)
Мороз Максим- учень 11 класу КЗ ”Новоіванівська ЗОШ І-ІІІ”
(вчитель Саніна О.Ю.)
ІІ місце:
Козаченко Тарас- учень 7 класу Карабинівської гімназії
(вчитель Яременко О.П.)
Адамчук Юліана- учениця 8 класу ЗЗСО ”Олександрівська гімназія” (вчитель Антонов В.І.)
Асмьоткіна Дар’я –учениця 9 класу Тернівського ліцею № 5
( вчитель Підгорна О.С.)
Філютчик Дмитро- учень 10 класу Тернівського ліцею № 6
(вчитель Меркулова Ю.І.)
Іщенко Кіра – учениця 11 класу Тернівського ліцею № 7
(вчитель Афанасьєва С.О.).
ІІІ місце:
Рєзнік Єгор – учень 7 класу Булахівської гімназії (вчитель Стрюченко Л.Г.);
Гулак Мирослава – учениця 8 класу Межиріцького ліцею ім. І.С. Обдули (вчитель Дика Т.Г.)
Литвинчук Ярослав – учень 9 класу Богуславського ліцею
(вчитель Джига А.М.)
Ковтун Михайло –учень 10 класу Богуславського ліцею
(вчитель Джига А.М.)
Ковальчук В’ячеслав – учень 11 класу Чаплинського ліцею
(вчитель Муріна М.В.)
5 грудня 2021 року відбувся ІІ районний етап олімпіади з географії, в якому прийняло участь 74 учня 8-11 класів з 27 загальноосвітніх навчальних закладів Павлоградського району.
Кращими учнями освіти визнано здобувачів освіти з Вербуватівської гімназії, Межиріцької гімназії, КОЗО ”Юр’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів”.
І місце посіли
Зайко Олександр- учениця 8 класу Вербуватівської гімназії
(вчитель Стеценко Л.Л.);
Шевцова Марина – учениця 9 класу Межиріцької гімназії
(вчитель Шевцова Т.Г.);
Кощаєв Максим – учень 10 класу Чаплинського ліцею
(вчитель Кісіль О.В.);
Васильєва Єлизавета – учениця 11 класу Межиріцького ліцею
(вчитель Петрушенко Т.Г.)
ІІ місце
Лінко Владислав – учень 8 класу Межиріцької гімназії
(вчитель Шевцова Т.Г.)
Науменко Вадим – учень 9 класу КОЗО ”Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель Довбиш Л.В.)
Обрядін Родіон – учень 10 класу КОЗО ”Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель Довбиш Л.В.)
Мотов Євгеній- учень 11 класу Тернівського ліцею № 5”
(вчитель Шемет Л.О.)
ІІІ місце
Мартиненко Анастасія- учениця 8 класу КОЗО ”Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель Довбиш Л.В.)
Чумакова Євгенія — учениця 9 класу КЗО ”Богуславський ліцей” (вчитель Качала О.І.)
Філютчик Дмитро – учень 10 класу Тернівського ліцею № 5
(вчитель Струкова О.І.)
Годун Олександр – учень КЗ ”Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів”
(вчитель Рябоконь І.Р.)
В районній олімпіаді з історії прийняли участь 72 учня 8-11 класів з 24 загальноосвітніх шкіл нашого району.
Кращими визнано 13 робіт учнів: Межиріцького ліцею ім. І.С. Обдули”, КЗО “Варварівська ОЗОШ I-III ступенів ЦПО” , Тернівського ліцею № 5, Тернівського ліцею № 7 , КОЗО “Юр’ївська загальноосвітня школа I-III ступенів”, Межиріцької гімназії, Новов’язівського ліцею, “Тернівського ліцею № 4, Чернявщинського ліцею, Олександрівської гімназії, КЗ “В’язівоцька ЗОШ I-III ступенів”.
І місце посіли:
Луценко Альбіна – учениця 8 класу Межиріцький ліцей ім. І.С. Обдули (вчитель Петренко Л.І.)
Шмаюн Віктор — учень 9 класу КЗО “Варварівська ОЗОШ I-III ступенів-ЦПО” ЮСР (вчитель Луценко Т.С.)
Соловей Андрій- учень 10 класу КЗ “Тернівський ліцей № 5”, (вчитель Зоріна М.О.)
Філіппінський Данило – учень 11 класу КЗ “Тернівський ліцей № 7”, (вчитель Шатохіна В.Д.)
ІІ місце :
Буханець Аліса – учениця 8 клас КОЗО “Юр’ївська загальноосвітня школа I-III ступенів” ( вчитель Довбиш К.В.)
Шевцова Марина – учениця 9 класу КЗ “Межиріцька гімназія”, (вчитель Петухов Ю.В.)
Волошин Богдан – учень 9 класу КЗ “Новов’язівська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель Осипенко В.М.)
Бабенко Софія –учениця 10 класу КОЗО “Юр’ївська загальноосвітня школа I-III ступенів” ( вчитель Довбиш К.В.)
Мосунова Олександра – учениця 11 класу КЗ “Тернівський ліцей № 4” (вчитель Беспалова О.О.)
ІІІ місце:
Шанько Анастасія – учениця 8 класу ” КЗ “Чернявщинський ліцей”, (вчитель Данилевська І.Л.)
Антонова Карина- учениця 9 класу ЗЗСО “Олександрівська гімназія”, (вчитель Зігунова О.І.)
Погорєлов Роман – учень 10 класу КЗ “Новов’язівська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель Осипенко В.М.)
Коденко Вікторія –учениця 11 класу КЗ “В’язівоцька ЗОШ I-III ступенів” (вчитель Олійник В.І.)
В районній олімпіаді з астрономії прийняли участь 12 учнів 10-11 класів з 10 загальноосвітніх шкіл нашого району.
Кращими визнано 5 робіт учнів: Межиріцького ліцею ім. І.С. Обдули, КЗ “Новов’язівська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів”, Тернівського ліцею № 4, Чаплинського ліцею, КЗ “Троїцька ЗОШ I-III ступенів”.
І місце посіли:
Гаркуша Віолета – учениця 10 класу КЗ “Чаплинський ліцей” (вчитель Муріна М.В.)
Бахін Денис –учень 11 класу КЗ “Межиріцький ліцей ім. І.С. Обдули” (вчитель Дика Т.Г.)
ІІ місце:
Маловік Владислав – учень 10 класу КЗ “Новов’язівська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель Черкаський А.Л.)
Ковальчук В’ячеслав- учень 11 класу КЗ “Чаплинський ліцей” (вчитель Муріна М.В.)
ІІІ місце:
Шевченко Анастасія – учениця 11 класу КЗ “Тернівський ліцей № 4”, (вчитель Сівакова Т.М.)
В районній олімпіаді з біології прийняли участь 78 учнів 8-11 класів з 30 загальноосвітніх шкіл нашого району.
Кращими визнано 14 робіт учнів: Карабинівської гімназії, КОЗО “Юр’ївська загальноосвітня школа I-III ступенів”, Чернявщанського ліцею, Межиріцького ліцею ім. І.С. Обдули, Новов’язівського ліцею, Чаплинського ліцею, КЗ “Троїцька загальноосвітня школа I-III ступенів”.
І місце посіли:
Яременко Єлизавета — ученицю 8 класу КЗ “Карабинівська гімназія” (вчитель Ужва В.І.)
Макарова Ксенія — учениця 9 класу, КОЗО “Юр’ївська загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель Макарова Г.О.)
Ільченко Ілона — учениця 10 класу, КОЗО “Юр’ївська загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель (вчитель Макарова Г.О.)
Воронкіна Ірина- учениця 11 класу, КОЗО “Юр’ївська загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель Макарова Г.О.)
ІІ місце:
Довбак Дарія- учениця 8 класу, КОЗО “Юр’ївська загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель Макарова Г.О.)
Литвиненко Ангеліна – учениця 9 класу, КЗ “Чернявщинський ліцей” (вчитель Авдєєва С.К.)
Пономаренко Андрій – учень 10 класу, КЗ “Межиріцький ліцей ім. І.С. Обдули” (вчитель Шубенко В.В.)
Васильєва Єлизавета- учениця 11 класу, КЗ “Межиріцький ліцей ім. І.С. Обдули” (вчитель Шубенко В.В.)
ІІІ місце:
Бараненко Діана – учениця 8 класу, КЗ Чернявщинський ліцей (вчитель Авдєєва С. К.)
Таран Артем – учень 9 класу, КЗ “Межиріцький ліцей ім. І.С. Обдули” (вчитель Шубенко В.В.)
Толстунова Поліна — учениця 9 класу, КЗ “Новов’язівська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель Черкаський А. Л.)
Литвиненко Ніна — учениця 10 класу, КЗ “Чаплинський ліцей” (вчитель Кісіль О.В.)
Рощина Валерія- учениця 11 класу, КЗ ”Новов’язівська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель Черкаський А.Л.)
Годун Олександр- учень 11 класу, КЗ “Троїцька загальноосвітня школа I-III ступенів” (вчитель Ільченко В.Є.)
В районній олімпіаді з екології, яка відбулась 12 грудня 2021 року, прийняло участь 7 учнів з 4 закладів освіти.
Кращими визнані роботи учнів з Тернівського ліцею №7 та Тернівського ліцею №4.
І місце посіли:
Богданова Юлія – учениця 10 класу Тернівського ліцею №4
(вчитель Богданова В.М.);
Іщенко Кіра – учениця 11 класу Тернівського ліцею №7
(вчитель Тихтило О.Ю.)
ІІ місце:
Сайчук Юлія Володимирівна- учениця 10 класу Тернівського ліцею №5
(вчитель Німчук Т.М.)
Букша Світлана — учениця 11 класу Тернівського ліцею №4
(вчитель Шейн С.Л.)
ІІІ місце:
Пономаренко Андрій – учень 10 класу Межиріцького ліцею ім. І.С.Обдули
(вчитель Шубенко В.В.)
Васильєва Єлізавета — учениця 11 класу Межиріцького ліцею ім. І.С.Обдули (вчитель Шубенко В.В.)
В районній олімпіаді з права, яка відбулась 18 грудня 2021 року, прийняло участь 38 учнів з 18 закладів освіти.
Кращими визнані учні з Богуславського ліцею, Тернівського ліцею №4, Тернівського ліцею №5.
І місце посіли:
Асмьоткіна Дар’я- учениця 9 класу Тернівського ліцею №5 (вчитель Танцерова І.В.)
Богданова Юлія – учениця 10 класу Тернівського ліцею №4 (вчитель Латинська Т.М.)
Булгакова Анастасія – учениця 11 класу Богуславського ліцею (вчитель Качала Л.М.)
ІІ місце:
Степаненко Софія – учениця 9 класу Чернявщинського ліцею (вчитель Данилевська І.Л.)
Широкова Юлія – учениця 9 класу Новогригорівської філії Юр’ївської опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів (Лисенко Н.О.)
Кузнєцова Ксенія – учениця 11 класу Тернівського ліцею №5 (вчитель Зоріна М.О.)
Мітяніна Вікторія – учениця 10 класу Тернівського ліцею №7 (вчитель Блінова Н.О.)
ІІІ місце:
Аматуччі Франческа — учениця 9 класу Юр’ївської опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Довбиш К.В.)
Соловей Андрій – учень 10 класу Тернівського ліцею №5 (вчитель Зоріна М.О.)
Шаповаленко Дмитро — учень11 класу Тернівського ліцею №7 (вчитель Блінова Н.О.)
12 грудня відбувся ІІ районний етап олімпіади з хімії, в якому прийняло участь 76 учнів 7-11 класів з 21 загальноосвітнього навчального закладу Павлоградського району.
Кращими учнями визнано здобувачів освіти з: Водянської філії Новов’язівської гімназії, Тернівського ліцею № 6, КЗО ”Варварівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів- ЦПО”, Новов’язівського ліцею, Межиріцького ліцею.
І місце посіли:
Антонова Валерія- учениця 7 класу Водянської філії Новов’язівської гімназії (вчитель Вільхова А.В.)
Шеремет Катерина — учениця 8 класу КЗО ”Варварівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів- ЦПО” (вчитель Заброда Т.А.)
Таран Артем- учень 9 класу Межиріцького ліцею (вчитель Калин І.В.)
Філютчик Дмитро – учень 10 класу Тернівського ліцею №6 (вчитель Боярських Г.П.);
Рощина Валерія — учениця 11 класу Новов’язівського ліцею (вчитель Павленко В.А.).
ІІ місце
Буханець Олександра – учениця 7 класу Чаплинського ліцею (вчитель Муріна М.В.);
Циба Анастасія — учениця 8 класу Водянської філії Новов’язівської гімназії (вчитель Вільхова А.В.)
Паук Максим – учень 9 класу Новов’язівського ліцею (вчитель Павленко В.А.)
Миропольцев Єгор – учень 10 класу Тернівського ліцею №5 (вчитель Мишкіна С.В.);
Гусєва Єва — учениця 11 класу Тернівського ліцею №6 (вчитель Боярських Г.П.).
ІІІ місце:
Чернявський Кирило – учень 7 класу КЗО ”Варварівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів — ЦПО” вчитель (Заброда Т.А.)
Васецька Вероніка- учениця 8 класу Чаплинського ліцею (вчитель Муріна М.В.)
Шевцова Марина — учениця 9 класу Межиріцької гімназії (вчитель Шубенко І.М.)
Литвиненко Ніна — учениця 10 класу Чаплинського ліцею (вчитель Муріна М.В.)
Воронкіна Ірина — учениця 11 класу КОЗО ”Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель Макарова Г.О.)
Мотов Євгеній – учень 11 класу Тернівського ліцею №5 (вчитель Боярських Г.П.)
Ярошенко Руслан – учень 11 класу КЗ ”Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів” (вчитель Киричок О.П.).
12 грудня відбувся ІІ районний етап олімпіади з інформаційних технологій, в якому прийняло участь 38 учнів 8-11 класів з 18 загальноосвітніх навчальних закладів Павлоградського району.
Кращими визнано роботи учнів з: Чернявщинського ліцею, Юр’ївської ЗОШ, Межиріцької гімназії, Троїцької ЗОШ, Булахівської гімназії, Новов’язівського ліцею, Новогригорівської філії, В’язівоцької ЗШ, Чаплинського ліцею, Тернівського ліцею, Вербуватівської гімназії, Чернявщанського ліцею.
І місце посіли:
Годун Софія- учениця 8 класу КЗ ”Троїцька ЗШ І-ІІІ ступенів” (вчитель Кокоткіна А.В.)
Фандій Вікторія – учениця 9 класу КЗ ”Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів” (вчитель Олєйниченко В.Д.)
Божко Олександр — учень 10 класу Тернівського ліцею №7 (вчитель Афанасьєва С.О.)
Гадьо Ігор – учень 11 класу КЗ ”Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів” (вчитель Олєйниченко В.Д.)
ІІ місце:
Зубань Вікторія учениця 8 класу Чаплинського ліцею (вчитель Балясна А.О.)
Безкровний Ярослав – учень 9 класу Чаплинського ліцею (вчитель Балясна А.О.)
Єгоров Кирило — учень 10 класу Тернівського ліцею №6 (вчитель Коміссаров В.А.)
Кумченко учень 11 класу Межиріцького ліцею ім. І.С. Обдули (вчитель Лимар Н.Я.)
ІІІ місце:
Назарко Тимофій – учень 8 класу КЗ ”Привовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів” (вчитель Олєйниченко В.Д.)
Кучбаєва Кароліна – учениця 9 класу Тернівського ліцею №4 (вчитель Чумак О.В.)
Обрядін Радіон – учень 10 класу КОЗО ”Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” (вчитель Здановська Ю.Я.)
Крупська Анна – учениця 11 класу КЗ ”Троїцька ЗШ І-ІІІ ступенів” (вчитель Кокоткіна А.В.)
В районній олімпіаді з математики, яка відбулась 21 грудня 2021 року прийняли участь 121 учень 6-11 класів з 22 загальноосвітніх шкіл нашого району.
І місце посіли:
Дячук Євгеній – учень 6 класу Чернявщинського ліцею (вчитель Соболєва З.В.)
Санамян Арман- учень 7 класу Юр’ївської ЗОШ (вчитель Гришина О. М.)
Стефанів Максим- учень 8 класу Межиріцької гімназії (вчитель Стефанів І.М.)
Науменко Вадим – учень 9 класу Юр’ївської ЗОШ (вчитель Фальоса Л.О.)
Твердохліб Дар’я — учениця 10 класу Троїцької ЗШ (вчитель Антоненко З.О.)
ІІ місце:
Ліцкевич Кирило- учень 6 класу Межиріцької гімназії (вчитель Стефанів І.М.)
Рєзнік Єгор – учень 7 класу Булахівської гімназії (вчитель Рєзнік Л.В.)
Астанкова Надія — учениця 8 класу Новов’язівського ліцею (вчитель Ковальова І.О.)
Пшеничний Богдан – учень 9 класу Новогригорівської філії (вчитель Фальоса Л.В.)
Єдінчук Карина – учениця 9 класу В’язівоцької ЗШ (вчитель Кобринчук А.Б.)
Нарівський Андрій – учень 10 класу Межиріцького ліцею (вчитель Лимар А.І.)
Кощаєв Максим – учень 10 класу Чаплинського ліцею
(вчитель Балясна А.О.)
Воронкіна Ірина- учениця 11 класу Юр’ївської ЗОШ
(вчитель Лютенко В. О.)
Мотов Євген — учень 11 класу Тернівського ліцею
(вчитель Войтюк Н.М.)
Кумченко Владислав — учень 11 класу Межиріцького ліцею (вчитель Григоренко Л.Г.)
Літвінова Анна — учениця 11 класу Троїцької ЗШ
(вчитель Кокоткіна А.В.)
ІІІ місце:
Желізняк Вероніка –учениця 6 класу Вербуватівської гімназії (вчитель Василенко О. О.)
Мінігулов Кіріл — учень 7 класу Вербуватівської гімназії (вчитель Василенко О. О.)
Лубенець Максим — учень 8 класу Чернявщинського ліцею (вчитель Соболєва З. В.)
Балєв Юрій – учень 9 класу Чаплинського ліцею
( вчитель Балясна А.О.)
Яблуновська Анна – учениця 9 класу Межиріцької гімназії (вчитель Стефанів І.М.)
Сіладі Анастасія — учениця 10 класу Новов’язівського ліцею (вчитель Ковальова І.О.)
Керівник апарату райдержадміністрації Ольга БІЛОВОЛ