baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

412-р-13

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

30.09.2013                                        м. Павлоград                                  № 412-р-13

 

   Про стан підготовки об’єктів

соціально-культурної сфери до роботи

в осінньо-зимовий період 2013/2014 років

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання доручення  голови райдержадміністрації від 14 травня 2013 року № 33-д „ Про затвердження заходів щодо підготовки об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років“ враховуючи аналіз роботи об’єктів соціально-культурної сфери в осінньо-зимовий період 2013/2014 років, з метою сталої роботи об’єктів в осінньо-зимовий період 2013/2014 років:

1. Зобов’язати керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, рекомендувати сільським головам, керівникам установ соціально-культурної сфери:

до 01 жовтня забезпечити виконання всього комплексу робіт по об’єктам житлово-комунального господарства та соціально-бюджетної сфери;

до 01 жовтня вжити дієвих заходів щодо забезпечення стовідсоткового підписання актів та паспортів готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-бюджетної сфери у відповідних інспекціях;

забезпечити споживання енергоносіїв, виходячи із бюджетних призначень, передбачених кошторисами  видатків та з урахуванням  програм енергозбереження.

2. Зобов’язати завідувача відділу освіти райдержадміністрації Муштата О.М., начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій Амірханову Л.О., рекомендувати  головному лікарю районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловській Л.В., сільським головам:

розпочати в повному обсязі опалення усіх категорій споживачів на відповідних територіях з пониженням упродовж трьох діб осіннього періоду поточного року середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 С, відповідно до вимог санітарного законодавства та правил технічної експлуатації будівель;

відповідно до компетенції організувати постійний контроль за технічним станом об’єктів теплопостачання закладів соціальної сфери;

передбачити в бюджетах 2014 року кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для переходу об’єктів опалення на енергозберігаючі технології.

3. Рекомендувати сільським головам, зобов’язати відділ освіти райдержадміністрації (Муштат), районний центр первинної медико-санітарної допомоги (Смеловська), відділ культури, туризму, національностей та релігій (Амірханова):

в термін до 01 жовтня поточного року  забезпечити в повному обсязі бюджетні установи вугіллям згідно з затвердженим графіком;

передбачити в проектах бюджетів на 2014 рік кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальні ремонти, реконструкцію систем теплозабезпечення, водопостачання  установ та забезпечити виготовлення правовстановлюючих документів на ці об’єкти.

4. Зобов’язати завідувача сектором житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Сідовича В.В., рекомендувати Богданівському  сільському голові Грищенку О.Г. активізувати роботу  серед споживачів електроенергії, природного газу, житлово-комунальних послуг щодо забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги в повному обсязі.

5. Зобов’язати керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, рекомендувати сільським головам до 15 жовтня 2013 року надати інформацію про виконання цього розпорядження до сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації за напрямками діяльності, контроль   залишаю за собою.

В.о. голови райдержадміністрації                                                     І.М. ЧОРНИЙ

baner
baner
baner
baner
baner
baner