baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-175/0/335-19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

13.08.2019                                 м. Павлоград                               № Р-175/0/335-19

 Про забезпечення

належного порядку в районі

у святкові та вихідні дні

24-26 серпня 2019 року

        Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, керуючись статтями 67 та 73 Кодексу законів про працю України, розпорядженням голови облдержадміністрації від 05 серпня 2019 року № Р-438/0/3-19 „Про забезпечення належного порядку в області у святкові та вихідні дні 24 – 26 серпня 2019 року”, з метою створення в районі сприятливих умов для святкування 24 серпня 2019 року Дня незалежності України:

 1. Зобов’язати:

1) заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати керівникам підприємств усіх форм власності, сільським головам:

 • забезпечити життєдіяльність підприємств, установ і населення району у святкові та вихідні дні 24 – 26 серпня 2019 року, організувати безперебійне енерго-, тепло-, водопостачання промислового, сільськогосподарського комплексів, житлових та інших об’єктів, функціонування житлово-комунального господарства, підприємств транспорту, торгівлі, установ охорони здоров’я, охорони правопорядку та інших життєво важливих об’єктів;
 • про позаштатні ситуації невідкладно доповідати відповідальному черговому райдержадміністрації за телефоном: 20-66-24;
 • погоджувати з головою райдержадміністрації виїзд у святкові дні 24 – 26 серпня 2019 року за межі району.

2) відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації з метою посилення безпеки населення району у святкові та вихідні дні 24 – 26 серпня 2019 року сприяти правоохоронним органам та органам місцевого самоврядування стосовно:

 • охорони громадської безпеки та правопорядку в районі;
 • оперативного подолання наслідків, спричинених можливими природними явищами та надзвичайними ситуаціями.
 1. Установити чергування відповідальних чергових з числа заступників голови райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації у телефонному режимі згідно з графіком чергувань на ІІІ квартал 2019 року, затвердженим головою райдержадміністрації.
 2. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації організувати чергування в приймальні райдержадміністрації у святкові та вихідні дні 24 – 26 серпня 2019 року.
 3. Черговим райдержадміністрації надається інший день відпочинку згідно з діючим законодавством.
 4. Рекомендувати керівникам підприємств усіх форм власності, сільським головам установити чергування відповідальних працівників на зазначений період.
 5. Координацію роботи та контроль щодо виконання цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації                                                                                 С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner