baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

 № Р-43/0/335-19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

27.02.2019                                    м. Павлоград                               № Р-43/0/335-19

Про звіт Богуславського сільського

голови щодо виконання виконкомом

сільської ради делегованих повноважень

органів виконавчої влади

      Керуючись статтею 35 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до статей 27-39 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи результати вивчення структурними підрозділами райдержадміністрації стану справ у виконкомі Богуславської сільської ради щодо виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

  1. Звіт Богуславського сільського голови Потапової В.В. про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до відома (додається).
  2. Богуславському сільському голові Потаповій В.В.:

2.1. Проаналізувати стан виконання сільського бюджету за 2018 рік за кожним дохідним джерелом та вжити заходи щодо забезпечення виконання показників відповідного бюджету на 2019 рік.

2.2. Здійснювати нарахування та виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ своєчасно та в повному обсязі з урахуванням впровадження в 2019 році мінімальної заробітної плати.

2.3. Забезпечити протягом 2019 року своєчасне освоєння коштів, які виділяються з бюджетів усіх рівнів, на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів соціальної сфери, житлово-комунального господарства та інфраструктури.

2.4. Забезпечити розробку схеми санітарної очистки території сільської ради.

2.5. Протягом 2019 року здійснювати моніторинг та сприяти виконанню робіт з облаштування приміщень соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для забезпечення доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та безперешкодністю переміщення всередині приміщень.

2.6. Привести власні нормативно-правові акти у відповідність до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.

2.7. Активізувати проведення робіт, затверджених Програмою розвитку земельних відносин та з охорони і раціонального використання земель, якою  передбачено фінансування (у тому числі за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва), а саме:

  • проведення нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів, інвентаризації земель, захист земель різного цільового призначення від ерозії, заболочення, вторинного засолення, переущільнення, зсувів, рекультивації порушених земель, поліпшення сільськогосподарських земель, створення полезахисних лісосмуг та захисних лісових насаджень, відновлення та розширення площ лісів, створення та упорядкування водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, очищення балок від продуктів ерозії.

2.8. Для більш об’єктивного визначення розміру орендної плати, сплати земельного податку та приведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту (с. Богуслав) до вимог діючого законодавства передбачити фінансування у 2019 році на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

2.9. Провести протягом 2019 року інвентаризацію земель під об’єктами комунальної власності – вулиці.

2.10. Тримати на постійному контролі роботу торгівельних закладів у частині недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям.

Проводити роботу серед підприємців, забезпечити наявність рекламної продукції в магазинах щодо заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

2.11. Створити житловий фонд соціального призначення згідно із Законом України „Про житловий фонд соціального призначення”, у тому числі за рахунок придбання житла на вторинному ринку.

2.12. Передбачити до 01 квітня 2019 року виділення додаткових коштів на забезпечення пільговими  медикаментами та технічними засобами інвалідів.

  1. Богуславському сільському голові Потаповій В.В. звітувати про хід виконання цього розпорядження до кінця 2019 року.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

В.о. голови райдержадміністрації                                                         О.С. КРАСНОВ

baner
baner
baner
baner
baner
baner