baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-619/0/335-17/50-р

СПІЛЬНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

та голови районної ради

18.12.2017                               м. Павлоград                    № Р-619/0/335-17/50-р

Про затвердження плану заходів щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

     Керуючись Житловим кодексом Української РСР, Цивільним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про охорону дитинства”, „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, з метою забезпечення соціального захисту житлових і майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа:

  1. Затвердити план заходів щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (далі – План заходів), що додається.
  2. Рекомендувати сільським головам, головам об’єднаних територіальних громад інформувати про хід виконання Плану заходів сектор у справах дітей райдержадміністрації щороку до 03 січня.
  3. Сектору у справах дітей райдержадміністрації надавати узагальнену інформацію про хід виконання Плану заходів спільного розпорядження службі у справах дітей облдержадміністрації щороку до 05 січня.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М. та на заступника голови районної ради Петренко Л.Я., контроль залишаємо за собою.
Голова Павлоградської райдержадміністрації

 

С.Є.МАКСИМЧУК

Голова Павлоградської

районної ради

 

Н.В.ГРИМАЙЛО

План до Р-619-0-335-1750-р від 18.12.2017 (спільне)

baner
baner
baner
baner
baner
baner