baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-229/0/335-17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

24.05.2017                        м. Павлоград                    № Р-229/0/335-17

 Про внесення змін до заходів до Програми „Поводження

з твердими побутовими відходами по Павлоградському

району на 2016-2018 роки” в рамках реалізації проекту

по Створенню комплексної ефективної системи

поводження з твердими побутовими відходами

на території субрегіону „Західний Донбас“

         Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до Закону України „Про відходи“, з метою оптимізації існуючої системи збирання та вивезення твердих побутових відходів, в рамках формування регіональної Стратегії соціально-економічного розвитку території субрегіону „Західний Донбас“ у сфері створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами:

  1. Погодити внесення змін до заходів до Програми поводження з твердими побутовими відходами у Павлоградському районі на 2016-2018 роки в рамках реалізації спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“, що додається.
  2. 2. Відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації в установленому порядку винести на розгляд сесії районної ради зміни до заходів до Програми „Поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки” в рамках реалізації проекту по Створенню комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

 

В.о. голови райдержадміністрації                             Л.М.КОМАРКОВА

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner