baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-496/0/335-16

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

23.11.2016                         м. Павлоград                         № Р-496/0/335-16

Про реалізацію державної політики

з питань безпечної життєдіяльності

населення Павлоградського району

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації” та  розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21.11.2005 року №611-р-05 „Про затвердження нового складу та Положення про районну раду  з питань безпечної життєдіяльності населення”, з метою реалізації державної політики  в галузі охорони  життя людей на виробництві та профілактики побутового травматизму у районі:

  1. Інформацію управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації взяти до відома.
  1. Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації здійснювати аналіз стану і дослідження причин наслідків травмування дітей відповідно до Постанови КМУ від 22.03.2001 №270     (зі змінами та доповненнями).
  1. Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації організувати проведення занять із школярами з профілактики та попередження травмування під час зимових канікул.
  1. Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації, сектору у справі дітей райдержадміністрації,  Павлоградському районному центру соціальних служб для сем’ї, дітей та молоді проводити роз’яснювальну роботу серед відповідних категорій населення щодо формування в них здорового та безпечного способу життя, негативного ставлення до алкоголю та наркотиків, забезпечення належного виховування дітей та підлітків.
  1. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Павлоградського району провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян похилого віку щодо додержання техніки безпеки при користуванні газовими та електроприладами, пічним опаленням.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління соціального захисту населення райдержадміністрації, контроль- на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                                   С.Є.МАКСИМЧУК

 

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Павлоградського району

 

Директор Павлоградського районного центру соціальних служб для сем’ї, дітей та молоді

______________ І.В.Шальська

______________2016р.

______________ О.М.Ряба

______________2016р.

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner