baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-467/0/335-16

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

26.10.2016                                 м. Павлоград                        № Р-467/0/335-16

  Про хід виконання  соціальних

програм з питань охорони здоров’я

в Павлоградському районі

         Відповідно до законів України “Про місцеві державні  адміністрації”, “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, з метою забезпечення ефективного виконання заходів з реформування системи охорони здоров’я в Дніпропетровській області, покращення якості надання медичної допомоги населенню району:

         1. Звіт головного лікаря Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги  про хід виконання  соціальних програм з питань охорони здоров’я в Павлоградському районі взяти до відома.

         2. Рекомендувати головному лікарю Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловській Л.В. підвищити якість надання медичної допомоги населенню Павлоградського району та продовжити виконання програм до закінчення їх терміну.

         3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації продовжити фінансування соціальних програм з охорони здоров’я в Павлоградському районі.

         4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на головного лікаря Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловську Л. В., контроль залишаю за собою.

              В.о. голови райдержадміністрації                                                             Л.М.КОМАРКОВА

 

ПОГОДЖЕНО:

Головний лікар

Павлоградського РЦПМСД

________  Л.В. Смеловська

baner
baner
baner
baner
baner
baner