baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-462/0/335-16

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 26.10.2016                                     м. Павлоград                                 № Р-462/0/335-16

  Про підсумки соціально —

економічного та культурного

розвитку Павлоградського

району за 9 місяців 2016року

         Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про засади державної регіональної політики“,  рішенням районної ради від  25 грудня     2015 року    № 7-2/VІІ „Про програму   соціально-економічного   та культурного розвитку Павлоградського району на 2016 рік“, з урахуванням Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Верховної Ради України від 11 грудня 2014 року № 26-VIII, Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385, Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 26 вересня 2014 року № 561-27/VІ:

 1. Взяти до відома інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2016 року, щодо виконання завдань, визначених рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року    № 7-2/VІІ „Про програму   соціально-економічного   та культурного розвитку Павлоградського району на 2016 рік“ згідно з додатками.
 1. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації:
 • до кінця поточного року вжити заходів щодо нарощування обсягів валової продукції сільського господарства згідно затверджених показників.
 • забезпечити своєчасне  завершення осіннього комплексу польових робіт;
 • спрямувати зусиллля керівників сільськогосподарських підприємств району на збереження поголів’я тварин і птиці та збільшення поголів’я великої рогатої худоби і свиней в господарствах району;
 • забезпечити контроль за своєчасністю виплати заробітної плати сільськогосподарськими підприємствами усіх форм власності і проведення розрахунків за землю та майно в повному обсязі у встановлені терміни.
 • активізувати роботу з пошуку та залучення у розвиток сільськогосподарської галузі інвестиційних ресурсів та підвищення рівня інвестиційної привабливості об’єктів агропромислового комплексу.
 1. Рекомендувати сільським головам, головам об’єднаних територіальних громад, районному центру первинної медико-санітарної допомоги та зобов’язати відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації забезпечити:
 • своєчасне та цільове використання коштів з бюджетів всіх рівнів на ремонти, реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери та придбання товарів та техніки;
 • для об’єктів, на  яких планується проводити в 2017 році та послідуючих роках роботи з будівництва, реконструкції або капітального ремонту, розробку проектно-кошторисної документації, проведення в установленому порядку експертизи проектів та отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки.
 1. На виконання вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“ зобов’язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати сільським головам, головам об’єднаних територіальних громад, районному центру первинної медико-санітарної допомоги в термін до 15 листопада 2016 року надати до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформацію щодо    планування    проектів   регуляторних   актів на 2017рік.
 1. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій всіх форм власності:
 • вжити невідкладних заходів щодо недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати, недоїмки до бюджету та до Пенсійного фонду України в м. Павлоград та Павлоградському районі;
 • забезпечити зміцнення фінансового стану підприємств, зростання заробітної плати, збереження існуючих та створення нових робочих місць.
 1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації за напрямками діяльності, контроль залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації                                                                      С.Є. МАКСИМЧУК

Дод до Р-462/0/335-16 від 26.10.2016

baner
baner
baner
baner
baner
baner