baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-366/0/335-15

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 31.08.2015                                   м. Павлоград                          № Р-366/0/335-15

 

Про профілактичні заходи щодо недопущення

продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв

та тютюнових виробів особам, які не досягли

18-річного віку.

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, дорученням Президента України „Про вжиття заходів щодо недопущення продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів“,  планом спільних дій Міністерства внутрішніх справ, Міністерства доходів і зборів та Держспоживінспекції щодо реалізації заходів, спрямованих на недопущення продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів, запобігання пияцтву та тютюнокурінню серед дітей:

  1. Інформацію про проведену роботу по недопущенню продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів взяти до відома.
  1. З метою виявлення фактів продажу забороненої продукції неповнолітнім, комісії по контролю за недопущенням продажу неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів активізувати перевірки торгівельних об’єктів та об’єктів громадського харчування. За результатами перевірок інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.
  1. Зобов’язати відділ освіти райдержадміністрації в усіх навчальних закладах району продовжити агітаційну та роз’яснювальну роботу серед школярів щодо шкідливого впливу алкоголю та тютюну на здоров’я людини.
  1. Рекомендувати сільським головам в вересні 2015 року провести виконкоми сільських рад з запрошенням керівників торгівельних об’єктів. На виконкомах розглянути питання про недопущення продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв    та    тютюнових    виробів   особам, які не досягли 18-річного віку, урегулювання графіку роботи торгівельних об’єктів, заборону реклам алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  01.10.2015 року.
  1. Рекомендувати Павлоградському МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області по обслуговуванню м. Павлоград та Павлоградського району активізувати роботу дільничних інспекторів щодо перевірки у вечірній та нічний час об’єктів торгівлі, громадського харчування, дискотек, інших закладів культури, з метою виявлення фактів продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. За результатами перевірок ініціювати питання щодо вилучення ліцензії на продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністраціїї, контроль залишаю за собою.

Голова райдержадміністрації

С.Є.МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner