baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-91/0/335-15

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

27.02.2015                        м. Павлоград                      № Р-91/0/335-15

Про звіт Новоруського сільського

голови щодо виконання виконкомом

сільської ради делегованих повноважень

органів виконавчої влади

Керуючись статтею 35 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до статей 27-39 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи результати вивчення структурними підрозділами райдержадміністрації стану справ у виконкомі Новоруської сільської ради щодо виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

1. Звіт Новоруського сільського голови Безкровного С.П. про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до відома (додається).

2. Рекомендувати Новоруському сільському голові Безкровному С.П.:

2.1. Проаналізувати стан виконання сільського бюджету за 2014 рік за кожним дохідним джерелом та вжити заходи щодо забезпечення виконання показників відповідного бюджету на 2015 рік.

2.2. Здійснювати нарахування та виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ своєчасно та в повному обсязі з урахуванням впровадження в 2015 році мінімальної заробітної плати.

2.3. Вжити організаційні заходи щодо забезпечення виконання затверджених на 2015 рік обсягів власних надходжень бюджетних установ та їх використання за напрямами, визначеними чинним законодавством. Своєчасно вносити зміни до кошторисів за спеціальним фондом у випадках перевищення надходжень  порівняно з сумою, врахованою в бюджеті на 2015 рік, спрямувати надходження, насамперед, на погашення заборгованості з оплати праці та енергоносіїв.

2.4. Забезпечити до кінця 2015 року своєчасне освоєння коштів субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах сільської ради.

2.5. Забезпечити розробку схеми санітарної очистки, відвести в установленому порядку земельну ділянку і облаштувати місце видалення побутових відходів.

2.6. Забезпечити своєчасне освоєння коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах сільської ради.

2.7. Активізувати проведення робіт, затверджених Програмою розвитку земельних відносин та з охорони і раціонального використання земель, якою  передбачено фінансування (у тому числі за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва), а саме:

проведення нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів, інвентаризації земель, захист земель різного цільового призначення від ерозії, заболочення, вторинного засолення, переущільнення, зсувів, рекультивації порушених земель, поліпшення сільськогосподарських земель, створення полезахисних лісосмуг та захисних лісових насаджень, відновлення та розширення площ лісів, створення та упорядкування водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, очищення балок від продуктів ерозії.

2.8. Переглянути в термін до І кварталу 2015 року умови договорів оренди в частині справляння орендної плати за використання земельних ділянок орендарями, та в разі необхідності, прийняти відповідне рішення сесії сільської ради і укласти додаткові угоди до діючих договорів оренди земельними ділянками.

2.9. Провести інвентаризацію земель під об’єктами соціальної інфраструктури (школа, дитячі садки), під об’єктами комунальної власності, під кладовищами, тощо.

2.10. На виконання доручення голови райдержадміністрації від 07 вересня 2009 року № 78-д „Про завершення видачі державних актів на право власності на земельну ділянку власникам сертифікатів (паїв)” протягом першого півріччя 2015 року оформити та зареєструвати право власності на 5 земельних ділянок взамін сертифікатів, у тому числі спадкоємцям 5 земельних ділянок (паїв), власники яких померли („відумерла спадщина”).

2.11. Постійно здійснювати моніторинг та сприяти виконанню робіт щодо облаштування приміщень соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для забезпечення доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та безперешкодністю переміщення всередині приміщень.

2.12. Здійснювати моніторинг стану містобудівної документації.

2.13. Привести власні нормативно-правові акти у відповідність до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.

2.14. Створити до 01 травня 2015 року Реєстр приміщень житлового фонду соціального призначення згідно з Законом України „Про житловий фонд соціального призначення”, у тому числі за рахунок придбання житла на вторинному ринку.

2.15. Тримати на постійному контролі роботу торгівельних закладів у частині недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям.

Проводити роботу серед підприємців, забезпечити наявність рекламної продукції в магазинах щодо заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

2.16. Розвивати сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території сільської ради.

2.17. Розглянути питання підвезення дітей дошкільного віку, які проживають на території сільської ради, до Кохівського дошкільного навчального закладу.

2.18. Здійснити капітальний ремонт приміщення СБК та бібліотеки.

2.19. Вжити заходів щодо покращення матеріальної-технічної бази СБК та бібліотеки (телефонізація закладів, придбати: стільці, одежу сцени, звукову та світлову апаратуру, комп’ютер в СБК).

2.20. Активізувати роботу сільського будинку культури щодо залучення здібних дітей, зокрема пільгової категорії, та дорослих учасників до колективів художньої самодіяльності. Збільшити кількість гуртків та колективів художньої самодіяльності.

2.21. Передбачити кошти на комплектування фондів закладів культури та на передплату періодичних видань.

2.22. Вирішити питання щодо збору благодійних внесків по Новоруській благодійній організації „Пролісок життя” за проектом „Впровадження сучасних інноваційних технологій в роботу стоматологічних кабінетів амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл Троїцьке, Нова Дача, В’язівок, Булахівка Павлоградського району” з метою до оснащення стоматологічного кабінету в АЗПСМ с. Нова Дача, де встановлено обладнання за рахунок ДТЕК „Павлоградвугілля”.

2.23. Вжити невідкладних заходів щодо покращення виконання делегованих повноважень з питань фізичної культури і спорту на території сільської ради та участі команд ФСК „Нова Русь” у районних змаганнях.

3. Новоруському сільському голові Безкровному С.П. інформувати письмово голову райдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження у термін до 01 липня 2015 року.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації, відділ організаційної роботи райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

В.о. голови райдержадміністрації

І.М. ЧОРНИЙ

baner
baner
baner
baner
baner
baner