baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-415/0/335-14

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

27.10.2014                      м. Павлоград                      № Р-415/0/335-14

Про звіт Привовчанського сільського

голови щодо виконання виконкомом

сільської ради делегованих повноважень

органів виконавчої влади

Керуючись статтею 35 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до статей 27-39 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи результати вивчення структурними підрозділами райдержадміністрації стану справ у виконкомі Привовчанської сільської ради щодо виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

1. Звіт Привовчанського сільського голови Кабанової Г.І. про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до відома (додається).

2. Рекомендувати Привовчанському сільському голові Кабановій Г.І.:

2.1. Проаналізувати стан виконання сільського бюджету за дев’ять місяців поточного року за кожним дохідним джерелом та вжити заходи щодо забезпечення виконання показників відповідного бюджету на 2014 рік, особливо в частині податку з доходів фізичних осіб, плати за землю.

2.2. Здійснювати нарахування та виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ своєчасно та в повному обсязі з урахуванням впровадження в 2014 році мінімальної заробітної плати.

2.3. Вжити організаційні заходи щодо забезпечення виконання затверджених на 2014 рік обсягів власних надходжень бюджетних установ та їх використання за напрямами, визначеними чинним законодавством.  Своєчасно вносити зміни до кошторисів за спеціальним фондом у випадках перевищення  надходжень  порівняно  з  сумою, врахованою в бюджеті на 2014 рік,спрямувати надходження, насамперед, на погашення заборгованості з оплати праці та енергоносіїв.

2.4. Забезпечити до кінця 2014 року своєчасне освоєння коштів субвенції з державного  бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах сільської ради.

2.5. Забезпечити розробку схеми санітарної очистки, відвести в установленому порядку земельну ділянку і облаштувати місце видалення побутових відходів.

2.6. Активізувати проведення робіт, затверджених Програмою розвитку земельних відносин та з охорони і раціонального використання земель, якою  передбачено фінансування (у тому числі за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва), а саме:

проведення нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів, інвентаризації земель, захист земель різного цільового призначення від ерозії, заболочення, вторинного засолення, переущільнення, зсувів, рекультивації порушених земель, поліпшення сільськогосподарських земель, створення полезахисних лісосмуг та захисних лісових насаджень, відновлення та розширення площ лісів, створення та упорядкування водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, очищення балок від продуктів ерозії.

2.7. Переглянути до кінця 2014 року умови договорів оренди в частині справляння орендної плати за використання земельних ділянок орендарями, та в разі необхідності, прийняти відповідне рішення сесії сільської ради і укласти додаткові угоди до діючих договорів оренди земельних ділянок.

2.8. Провести до кінця 2014 року інвентаризацію земель під об’єктами водопостачання села Привовчанське (свердловиною, баштою), під кладовищами тощо.

2.9. На виконання доручення голови райдержадміністрації від 07 вересня 2009 року № 78-д „Про завершення видачі державних актів на право власності на земельну ділянку власникам сертифікатів (паїв)” до кінця 2014 року оформити та зареєструвати право власності на 23 земельні ділянки взамін сертифікатів, у тому числі спадкоємцю 13 земельних ділянок (паїв), власники яких померли („відумерла спадщина”).

2.10. Сприяти до кінця 2014 року виконанню робіт щодо облаштування приміщень соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для забезпечення доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та безперешкодністю переміщення всередині приміщень.

2.11. Забезпечити приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.

2.12. Створити Реєстр приміщень житлового фонду соціального призначення згідно з Законом України „Про житловий фонд соціального призначення”, у тому числі за рахунок придбання житла на вторинному ринку.

2.13. Тримати на постійному контролі роботу торгівельних закладів у частині недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям.  Розглядати на сесії сільської ради та прийняти рішення про обмеження продажу тютюнових та алкогольних виробів у магазинах, які знаходяться на відстані менше 300 м від навчального закладу.

Проводити роботу серед підприємців, забезпечити наявність рекламної продукції в магазинах щодо заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

2.14. Сприяти вирішенню питання встановлення енергоекономних технологій для опалення Привовчанської загальноосвітньої школи І-Ш ст. та водопостачання для догляду за шкільним садом безперервного цвітіння „Магнолія” імені Заворотньої Л.Ф.

2.15. Сприяти забезпеченню загальноосвітньої школи І-Ш ст. та дошкільного навчального закладу „Ромашка” засобами новітніх інформаційних технологій (оновлення комп’ютерних класів, придбання інтерактивних дошок та мультимедійних проекторів).

2.16. Виділити кошти на районні програми з охорони здоров’я на 2015 рік в сумі 213,7 тис.грн.

2.17. Вирішити питання щодо телефонізації закладів культури сільської ради.

2.18. Вжити заходів щодо проведення ремонтних робіт в закладах культури, а саме: оновити внутрішню проводку електромережі Привовчанського сільського будинку культури та замінити вікна, двері та зробити косметичний ремонт фойє Малоолександрівського сільського клубу.

 2.19. Вирішити питання щодо виділення коштів на заміну вхідних дверей та поповнення бібліотечного фонду сільської бібліотеки.

2.20. Активізувати роботу щодо заключення охоронних договорів на пам’ятки археології.

3. Привовчанському сільському голові Кабановій Г.І. інформувати письмово голову райдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження у термін до 19 грудня 2014 року.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації, відділ організаційної роботи райдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Чорного І.М.

 

Голова райдержадміністрації

В.М. ДУДНІК

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner