baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ 173/0/335-14

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

24.04.2014                               м. Павлоград                           № 173/0/335-14

Про підсумки соціально —

економічного та культурного

розвитку  району

за І квартал 2014 року

Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку  України“,  з урахуванням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2006 року № 1001 (зі змінами та доповненнями), Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2015 року, затвердженої рішенням обласної ради від 24 червня 2011року № 132-7/VІ,  з метою забезпечення виконання рішення районної ради від 27 грудня 2013  року № 468–35/VІ „Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району  на 2014 рік“:

1. Пріоритетом у роботі заступників голови райдержадміністрації, керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації вважати здійснення комплексу міроприємств по досягненню запланованих показників соціально-економічного розвитку району на 2014 рік та вжиття відповідних заходів щодо усунення негативних тенденцій в окремих сферах соціально-економічного розвитку згідно з додатком.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

забезпечити проведення весняного комплексу польових робіт в повному обсязі та у визначені робочими планами терміни;

вжити заходів щодо збереження та нарощування продуктивного поголів’я великої рогатої худоби, свиней та птиці в господарствах усіх форм власності;

розробити   заходи   щодо   залучення   інвестицій   в   аграрний   сектор економіки, про що інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  до 01.07.2014 року;

забезпечити виробництво валової продукції сільського господарства згідно затверджених показників.

3. Зобов’язати  сектор розвитку інфраструктури райдержадміністрації посилити роботу серед споживачів електроенергії та природного газу щодо забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії в повному обсязі.

4. Зобов’язати сектор житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації та рекомендувати Богданівському сільському голові Грищенку О.Г. активізувати роботу серед населення  щодо повного погашення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги.

5. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій всіх форм власності вжити невідкладних заходів щодо недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати, недоїмки до бюджету та до Пенсійного фонду України в м. Павлоград та Павлоградському районі;

6. Рекомендувати сільським головам:

забезпечити контроль за використанням земель, своєчасною сплатою податків платниками, що знаходяться на території сільських рад;

забезпечити в повному обсязі освоєння коштів  на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності;

передбачити в місцевих бюджетах кошти для  організації проведення громадських робіт.

7. Рекомендувати сільським головам,  центру первинної медико-санітарної допомоги  та зобов’язати відділ освіти райдержадміністрації забезпечити для об’єктів, на  яких планується проводити роботи з будівництва, реконструкції, поточного або капітального ремонту:

виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення в установленому порядку експертизи проектів;

отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

8. Рекомендувати сільським головам, центру первинної медико-санітарної допомоги, зобов’язати відділ освіти райдержадміністрації вжити заходів щодо своєчасного та в повному обсязі використання коштів субвенції з державного та обласного бюджетів та коштів по проектах соціального партнерства, про що інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації щомісячно до 5 числа.

9. Розпорядження голови райдержадміністрації  від 24 квітня 2013 року № 156-р-13 „Про підсумки соціально — економічного та культурного розвитку району за І квартал 2013 року“ вважати такими, що втратили чинність.

10. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації за напрямками роботи, відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

Голова райдержадміністрації                                                              В.М. ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner