baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-121/0/335-14

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 31.03.2014                                    м. Павлоград                              № Р-121/0/335-14

Про хід запровадження в закладах

освіти Павлоградського району

енергозберігаючих технологій

на період 2013-2016 роки

Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про освіту”, „Про енергозбереження”, на виконання Постанови Кабінету Міністрів від 01 березня 2012 року № 243 „Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2012-2015 роки” в частині запровадження енергозберігаючих технологій та на виконання заходів районної цільової програми запровадження в закладах освіти Павлоградського району енергозберігаючих технологій на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 24 жовтня  2012 року № 286-24/VІ:

1. Інформацію про хід виконання у 2013 році заходів районної програми запровадження в закладах освіти Павлоградського району енергозберігаючих технологій на період 2013-2016 роки взяти до відома.

2. Відділу освіти райдержадміністрації  здійснити заходи, спрямовані на виконання Програми запровадження в закладах освіти району енергозберігаючих технологій, а саме:

виготовити проектно-кошторисну документацію та здійснити реконструкцію систем теплозабезпечення Троїцької, Привовчанської, Карабинівської, В’язівоцької, Новодачинської, Межиріцької № 2 ЗШ І-ІІІ ступенів, Богданівської ЗШ І-ІІ ступенів та Кочерезького НВК;

здійснити реконструкцію вузла обліку газу для Новоруської ЗШ І-ІІ ступенів;

виконати заміну вікон у Богуславській, Троїцькій, Богданівській ЗШ І-ІІІ ступенів.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації щороку під час складання проекту районного бюджету передбачити виділення коштів, які необхідні для виконання заходів районної цільової програми запровадження в закладах освіти Павлоградського району енергозберігаючих технологій.

4. Сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації тримати на контролі виконання заходів з енергозбереження та враховувати потребу в цих заходах при внесенні пропозицій з цього питання при підготовці матеріалів до облдержадміністрації.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ освіти райдержадміністрації Муштата О.М., контроль – на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                                                    В.М. ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner