baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

ПАВЛОГРАДСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

начальника районної військової адміністрації

23.11.2022         м. Павлоград          № 232/0/528-22

 

Про підсумки соціально — економічного

та  культурного розвитку Павлоградського

району за 9 місяців 2022 року

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, постановою Кабінету Міністрів України від     26 квітня 2003 року № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проектів Бюджетної декларації та державного бюджету” (зі змінами та доповненнями),    з метою забезпечення виконання рішення районної ради від 15 грудня  2021 року № 58-9/VIII “Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2022 рік”:

 

  1. Взяти до відома інформацію про підсумки соціально — економічного та культурного розвитку Павлоградського району за 9 місяців 2022 року згідно з додатками 1, 2.

 

  1. Зобов’язати відділ економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації тримати на постійному контролі економічну ситуацію в районі, спираючись на дані офіційної статистики, результати моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики.

 

  1. Зобов’язати відділ економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації, рекомендувати сільським, селищному головам, керівникам сільськогосподарських підприємств:

забезпечити своєчасне завершення осіннього комплексу польових робіт;

спрямувати зусилля на збереження поголів’я тварин і птиці, вжити заходів   щодо нарощування поголів’я великої рогатої худоби, свиней, птиці в господарствах району;

 

забезпечити контроль за своєчасністю виплати заробітної плати, здійснення в повному обсязі розрахунків з бюджетом, Пенсійним фондом  сільськогосподарськими підприємствами усіх форм власності і проведення розрахунків за землю та майно в повному обсязі в установлені терміни;

активізувати роботу з пошуку та залучення у розвиток сільськогосподарської галузі інвестиційних ресурсів та підвищення рівня інвестиційної привабливості об’єктів агропромислового комплексу.

 

  1. Зобов’язати відділ економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації, рекомендувати територіальному органу Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області, міськрайонному центру зайнятості, міським, селищному, сільським головам сприяти легалізації зайнятості населення, здійснювати контроль за використанням робочої сили та належним оформленням трудових відносин.

 

  1. На виконання Закону України “Про зайнятість населення” (із змінами та доповненнями) рекомендувати міським, сільським, селищному головам при формуванні бюджету на 2023 рік передбачити в місцевих бюджетах фінансування суспільно-корисних та громадських робіт.

 

  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації, контроль на першого заступника голови райдержадміністрації.

 

 

 

Голова райдержадміністрації —

начальник районної військової

адміністрації                                                                         Сергій РУБЛЕВСЬКИЙ

 

Додаток 1 до _ 232-0-528-22 в_д 23.11.2022

Додаток 2 до _ 232-0-528-22 в_д 23.11.2022

 

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner