baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

ПАВЛОГРАДСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

начальника районної військової адміністрації

23.11.2022          м. Павлоград            № 231/0/528-22

 

 

Про хід реалізації державних

програм, направлених на соціальну

підтримку населення

Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації“,  „Про державну допомогу сім’ям з дітьми“, „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям“, „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю“, „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю  з дитинства та дітям з інвалідністю“, „Про психіатричну допомогу“, постановою Кабінету Міністрів України від  21 жовтня 1995 року № 848 „Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного  побутового  палива“ (зі змінами та доповненнями), з метою посилення ефективності діючої системи надання соціальної допомоги   в Павлоградському районі:

 

  1. Інформацію управління соціального захисту населення райдержадміністрації про хід реалізації державних програм, направлених на соціальну підтримку населення взяти до відома, що додається.

 

  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

 

1) тримати на постійному контролі виконання заходів державних програм соціального захисту сімей з дітьми, осіб з інвалідністю та дітей  з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб.

 

2) інформацію про хід реалізації державних програм, направлених  на соціальну підтримку населення та виконання даного розпорядження надати голові райдержадміністрації до 1 грудня 2023 року.

 

  1. Рекомендувати селищному та сільським головам району при формуванні бюджетів територіальних громад на 2023 рік передбачити асигнування для виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року № 859 „Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі“, від 06 жовтня 2021 року № 1040 „Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі“.
  2. Розпорядження голови райдержадміністрації від 24 листопада 2021 року № Р-247/0/335-21 „Про хід реалізації державних програм, направлених на соціальну підтримку населення“ вважати таким, що втратило чинність.

 

  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління соціального захисту населення райдержадміністрації, контроль – на заступника голови райдержадміністрації Зюзіна В.О.

 

 

Голова райдержадміністрації –

начальник районної

військової адміністрації                                                 Сергій РУБЛЕВСЬКИЙ

 

Додаток до _ 231-0-528-22 в_д 23.11.2022

baner
baner
baner
baner
baner
baner