baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

ПАВЛОГРАДСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

начальника районної військової адміністрації

17.11.2022       м. Павлоград         № 224/0/528-22

 

Про затвердження містобудівних

умов та обмежень для проектування

об’єкта будівництва

Керуючись ст. ст. 6, 13, 20 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. 29 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”:

 

  1. Затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкту “Реконструкція покрівлі будівлі комунального закладу дошкільної освіти Вербківський дитячий ясла-садок “Оксанка” загального розвитку” за адресою: вул. ХХХХ, ХХ, с. Вербки, Вербківська територіальна громада Павлоградського району Дніпропетровської області”, що додаються.

 

  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ містобудування та архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства, екології райдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Лендьєла О.В..

 

 

Голова райдержадміністрації —

начальник районної

військової адміністрації                                                       Сергій РУБЛЕВСЬКИЙ

 

 

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                      Розпорядження

                                                                                  начальника районної

                                                                             військової адміністрації

17.11.2022 227/0/528-22

 

Містобудівні умови та обмеження
для проектування об’єкта будівництва

Реєстраційний номер 2/15-11/22

Реконструкція покрівлі будівлі комунального закладу дошкільної освіти Вербківський дитячий ясла-садок “Оксанка” загального розвитку” за адресою: вул. ХХХХХ, ХХ, с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області

(назва об’єкту будівництва)

 

Загальні дані:

1. Реконструкція.

51453, Дніпропетровська обл., Павлоградський район, Вербківська територіальна громада, с. Вербки (станом на 01.01.2021), вулиця ХХХХХХХ , б. ХХ

(вид будівництва, адреса або місцезнаходження земельної ділянки)

 

2. Виконавчий комітет Вербківської сільської ради (40210149), місце реєстрації: 51453, Україна, Дніпропетровська обл., Павлоградський район, Вербківська територіальна громада, с. Вербки (станом на 01.01.2021), вулиця ХХХХХХ,                б. ХХ.
(інформація про замовника)

 

3. Кадастровий номер ХХХХХХХХХХ. Площа, га: 0.4724. Цільове призначення з ДРРП: 03.02. Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Для обслуговування існуючих будівель комунального дошкільного навчального закладу “Вербківський дитячий ясла-садок “Оксанка” загального розвитку”.

Функціональне призначення: громадська забудова згідно з документом: рішення Вербківської сільської ради “Про затвердження генерального плану населених пунктів: Вербки, Нові Вербки та Морозівське” від 20 травня 2004 року №131-12/ХХІV.

(відповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки містобудівній документації на місцевому рівні)

 

4. Реєстраційний номер: ХХХХХХХХХ. Назва: Будівля закладу дошкільної освіти (дитячий садок) “Оксанка”. Загальна площа: 1118.3 кв. м. Адреса: 51453, Дніпропетровська обл., Павлоградський район, Вербківська територіальна громада, с. Вербки (станом на 01.01.2021), вулиця ХХХХХХХ , б. ХХ.  Підстава для державної реєстрації: свідоцтво про право власності на будівлю дитячого садка “Оксанка”, серія та номер: б/н, виданий 09.01.2002, видавник: Павлоградська районна державна адміністрація, видане на підставі розпорядження голови районної державної адміністрації від 08.01.2002 року №3р; декларація про готовність об»єкта до експлуатації, серія та номер: ДПХХХХХХХХХХ, виданий 25.11.2016, видавник: департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Дніпропетровській області
(інформація про існуючи об’єкти нерухомого майна)

 

Містобудівні умови та обмеження:

1. 12 м
(граничнодопустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах)
2. 50%
(максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки)
3. Не встановлюється.
(максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови

відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону)

 

4. До червоних ліній: згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій”.

До ліній регулювання забудови: згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій”.

До існуючих будинків та споруд: згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій” з дотриманням санітарних розривів та пожежних норм.

До існуючих інженерних мереж: згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій” та іншими нормативними документами.

Відстань від об’єкта до меж земельної ділянки: згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій”.

(мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній, ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд)

 

5. Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій» від 29.07.2022 р. № 2486-IX, передбачити у складі проектної документації інженерно-технічні заходи цивільного захисту.
(планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару, в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду, прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони)
6. Об’єктів інженерних комунікацій — згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій” та іншими нормативними документами.

Об’єктів існуючих інженерних мереж — згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій” та іншими нормативними документами.

Об’єктів транспорту — згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій” та іншими нормативними документами.

Об’єктів зв’язку — згідно з ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування та забудова територій” та іншими нормативними документами.

(охоронні зони об’єктів транспорту, зв’язку, інженерних комунікацій, відстані від об’єкта, що проектується, до існуючих інженерних мереж)

 

 

 

 

Начальник відділу містобудування

та архітектури, інфраструктури,

житлово-комунального господарства,

екології райдержадміністрації                                                 Олександр САСИК

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner