baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

ПАВЛОГРАДСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

начальника районної військової адміністрації

28.09.2022               м. Павлоград               № 176/0/528-22

 

Про стан виконання заходів з підготовки

об’єктів житлово-комунального господарства

та соціальної сфери району до роботи

в осінньо-зимовий період 2022 — 2023 року

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“,  на виконання розпорядження начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації від 09 травня 2022 року №Р-185/0/527-22 “Про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року”, доручення начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації від 16 вересня 2022 року №08-29/0/35-22 “Про стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери, підприємств паливно-енергетичного комплексу Дніпропетровської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року”, доручення начальника Павлоградської районної військової адміністрації від 10 червня 2022 року № Д-11/0/338-22 „Про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Павлоградського району до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року“, з метою забезпечення на території району своєчасного початку та сталого проходження опалювального сезону:

  1. Інформацію начальника відділу містобудування та архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства, екології райдержадміністрації Сасика О.В. про стан виконання заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2022 — 2023 року взяти до відома (додається).
  1. Рекомендувати  міським, селищному та сільським головам, керівникам

 

бюджетних установ, керівникам закладів освіти, медичних закладів району:

  • в термін до 01 жовтня 2022 року:

завершити комплекс робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 по об’єктам житлово-комунального господарства  та  соціально-бюджетної  сфери, оформити  відповідні  акти  готовності;

створити  необхідний  запас  паливно-мастильних  матеріалів,  технічного

обладнання   та   матеріалів,   необхідних  для   сталого   проходження   осінньо-зимового періоду, заготовити в достатній кількості посипні матеріали для утримання доріг комунальної власності у зимовий період;

2) до 10 жовтня 2022 року:

забезпечити повну готовність систем теплопостачання, та у разі  зниження середньодобової температури до +8 С протягом трьох діб розпочати опалення будівель споживачів, у першу чергу, об’єктів соціальної сфери,              у подальшому забезпечити контроль за дотриманням температури теплоносія відповідно до встановленого температурного графіка;

забезпечити в повному обсязі бюджетні установи твердим паливом згідно з затвердженими заходами;

вирішити   питання  щодо укладання договорів на постачання природного газу з газопостачальною компанією;

провести роботу щодо забезпечення об’єктів соціальної сфери (закладів освіти, закладів охорони здоров’я) резервними та автономними джерелами енергопостачання.

  1. Рекомендувати  міським,  селищному та сільським головам забезпечити належні розрахунки за використані енергоносії комунальними підприємствами.
  1. Головам територіальних громад до 10  жовтня 2022 року надати інформацію про виконання цього розпорядження до відділу містобудування та архітектури,  інфраструктури,  житлово-комунального  господарства, екології райдержадміністрації.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ містобудування та архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства, екології райдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Лендьєла О.В.

 

Голова райдержадміністрації —

начальник районної

військової адміністрації                                                       Сергій РУБЛЕВСЬКИЙ

 

Додаток до _ 176-0-528-22 в_д 28.09.2022

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner