baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

ПАВЛОГРАДСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

начальника районної військової адміністрації

28.09.2022            м. Павлоград            № 175/0/528-22

 

Про підсумки соціально — економічного

та  культурного розвитку Павлоградського

району за І півріччя 2022 року

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”,    постановою       Кабінету      Міністрів  України     від     26 квітня  2003 року № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проектів Бюджетної декларації та державного бюджету” (зі змінами та доповненнями),    з метою забезпечення виконання рішення районної ради від 15 грудня  2021 року № 58-9/VIII “Про програму соціально — економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2022 рік”:

  1. Взяти до відома інформацію про підсумки соціально — економічного розвитку району за І півріччя 2022 року щодо виконання завдань, визначених рішенням районної ради від 15 грудня 2021 року № 58-9/VIII “Про програму соціально — економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2022 рік” згідно з додатками 1, 2.
  1. Зобов’язати відділ економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації тримати на постійному контролі економічну ситуацію в районі, спираючись на дані офіційної статистики, результати моніторингу   та   оцінки   результативності    реалізації   державної регіональної політики.
  1. Рекомендувати міським, селищному, сільським головам:

забезпечити своєчасне та цільове використання коштів з бюджетів усіх рівнів на ремонти, реконструкцію об’єктів соціально — культурної сфери;

 

щомісячно до 05 числа надавати до відділу економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації інформацію про використання бюджетних коштів на виконання робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом;

активізувати роботу щодо пошуку об’єктів (проєктів), до яких можна застосувати механізм державно — приватного партнерства (особливу увагу звернути на проєкти у сферах енергозбереження та інфраструктурного забезпечення);

розробити заходи, що сприятимуть нарощуванню обсягів реалізованих споживачам послуг, особливо  у сільській місцевості;

стимулювати розвиток торгівельної мережі в сільській місцевості, зокрема, шляхом здійснення організаційних заходів щодо забезпечення населених пунктів, в яких відсутні стаціонарні торгівельні об’єкти, виїзною формою торгівлі;

з метою життєзабезпечення населення, опрацювати питання своєчасного виконання запланованих обсягів робіт, спрямованих на розвиток комунальної інфраструктури.

 

  1. Зобов’язати відділ економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації, рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств вжити заходів щодо:

виконання в повному обсязі  робіт  по збиранню ранніх зернових та технічних культур урожаю 2022 року;

встановлення  постійного моніторингу стану ресурсного забезпечення сільгоспвиробників та ходу жнив;

своєчасного проведення розрахунків за оренду земельних паїв та по заробітній платі;

розширення впровадження маловитратних технологій в рослинництві та тваринництві.

 

  1. Рекомендувати Юр’ївському селищному голові, Богданівському, Вербківському, Троїцькому сільським головам взяти під особистий контроль розрахунки населення за спожиті житлово — комунальні послуги, вжити дієвих заходів щодо недопущення подальшого зростання заборгованості та погашення вже існуючої.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на   заступників   голови   райдержадміністрації   за   напрямками роботи, відділ економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації —

начальник   районної

військової адміністрації                                                          Сергій РУБЛЕВСЬКИЙ

 

Додаток 1 до _ 175-0-528-22 в_д 28.09.2022

Додаток 2 до _ 175-0-528-22 в_д 28.09.2022

baner
baner
baner
baner
baner
baner