baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ 441-р-13

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

28.10.2013                      м. Павлоград                      № 441-р-13

Про звіт Привовчанського сільського

голови щодо виконання виконкомом

сільської ради делегованих

повноважень органів виконавчої влади

Керуючись статтею 35 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до статей 27-39 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи результати вивчення відділами, управліннями, структурними підрозділами райдержадміністрації стану справ у виконкомі Привовчанської сільської ради щодо виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

1. Звіт Привовчанського сільського голови Кабанової Г.І. про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до відома (додається).

2. Рекомендувати Привовчанському сільському голові Кабановій Г.І.:

2.1. Проаналізувати стан виконання сільського бюджету за 9 місяців 2013 року за кожним джерелом надходжень та вжити заходи щодо забезпечення виконання показників відповідного бюджету на 2013 рік, особливо в частині податку з доходів фізичних осіб, плати за землю.

2.2. Здійснювати нарахування та виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ своєчасно та в повному обсязі з урахуванням впровадження в 2013 році мінімальної заробітної плати.

2.3. Вжити організаційні заходи щодо забезпечення виконання затверджених на 2013 рік обсягів власних надходжень бюджетних установ та їх використання за напрямами, визначеними чинним законодавством.  Своєчасно вносити зміни до кошторисів за спеціальним фондом у випадках перевищення надходжень  порівняно з сумою, урахованою в бюджеті на 2013 рік, спрямувати надходження, насамперед, на погашення заборгованості з оплати праці та енергоносіїв.

2.4. Забезпечити до кінця року освоєння коштів на будівництво водопроводу в с. Привовчанське.

2.5. Забезпечити освоєння коштів на капітальний ремонт доріг (затверджений обсяг фінансування 33.644 тис. грн. з державного бюджету) протягом 2013 року.

2.6. Передбачити в бюджеті сільської ради на 2014 рік кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту доріг для отримання коштів з державного бюджету.

2.7. Забезпечити розробку санітарної очистки населених пунктів сільської ради, відвести в установленому порядку земельну ділянку для видалення побутових відходів.

2.8. Активізувати проведення робіт, затверджених Програмою розвитку земельних відносин та з охорони і раціонального використання земель, якою  передбачено фінансування (у тому числі за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва), а саме:

проведення нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів, інвентаризації земель, захист земель різного цільового призначення від ерозії, заболочення, вторинного засолення, переущільнення, зсувів, рекультивації порушених земель, поліпшення сільськогосподарських земель, створення полезахисних лісосмуг та захисних лісових насаджень, відновлення та розширення площ лісів, створення та упорядкування водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, очищення балок від продуктів ерозії.

2.9. Звітувати до кінця 2013 року про стан підготовки до введення в дію з 1 січня 2014 року нормативної грошової оцінки земель населених пунктів  Привовчанське, Малоолександрівське.

2.10. Провести у жовтні 2013 року інвентаризацію земель під об’єктами водопостачання села Привовчанське – свердловиною, баштою, та під кладовищами.

2.11. На виконання доручення голови райдержадміністрації від 07 вересня 2009 року № 78-д „Про завершення видачі державних актів на право власності на земельну ділянку власникам сертифікатів (паїв)” до кінця 2013 року оформити та зареєструвати право власності на 23 земельні ділянки взамін сертифікатів, у тому числі спадкоємцям 13-ти земельних ділянок (паю),  власники якої померли („відумерла спадщина”)

2.12. Сприяти протягом 2013 року виконанню робіт щодо облаштування об’єктів та приміщень соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для забезпечення доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та безперешкодністю переміщення всередині приміщень.

2.13. Забезпечити приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.

2.14. Вирішити питання щодо телефонізації закладів культури сільської ради.

2.15. Вжити заходів щодо проведення ремонту приміщення Малоолександрівського сільського клубу: заміна вікон і дверей, косметичний ремонт фойє.

2.16.  Провести заміну електропроводки бібліотек та виділити кошти  на комплектування фонду та придбання оргтехніки.

2.17. Активізувати роботу щодо заключення охоронних договорів на пам’ятки археології.

2.18. Створити протягом 2013 року Реєстр приміщень житлового фонду соціального призначення згідно з Законом України „Про житловий фонд соціального призначення”, у тому числі за рахунок придбання житла на вторинному ринку.

2.19. Впорядкувати та зберегти існуюче житло, яке закріплене за дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та особами з їх числа.

2.20. Підвищити відповідальність за виконання вимог законодавчих актів щодо охорони прав та інтересів дітей, згідно з вимогами чинного законодавства своєчасно виявляти дітей, які залишилися без батьківського піклування, з оформленням відповідних документів.

2.21. Тримати на постійному контролі роботу торгівельних закладів у частині недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям.

2.22.  Розвивати сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території сільської ради.

2.23. Вирішити до грудня 2014 року питання щодо придбання комп’ютерної техніки та мультимедійної установки до дошкільного навчального закладу „Ромашка”.

2.24. Провести роботу щодо вирішити питання співфінансування шкільного проекту „Розширення оздоровчих можливостей спортивної шкільної зали”.

2.25. Провести роботу серед підприємців, забезпечити наявність рекламної продукції в магазинах щодо заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

2.26. Винайти можливість щодо введення 0,5 ставки інструктора по спорту при сільській раді з метою підвищення ефективності роботи з питань фізичної культури і спорту на території сільської ради.

3. Привовчанському сільському голові Кабановій Г.І. інформувати письмово голову райдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження у термін до 25 грудня 2013 року та до 01 липня 2014 року.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації, відділ організаційної роботи райдержадміністрації (Жук), контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Чорного І.М.

Голова райдержадміністрації                                                                     В.М.ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner