baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

371-р-13

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

      02.09.2013                                   м. Павлоград                                  № 371-р-13

 

Звіт про роботу управління

Пенсійного фонду України

в м. Павлограді та Павлоградському

районі Дніпропетровської області та

стан сплати внесків до Пенсійного

фонду України

Керуючись ст.16, 24, 28 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,  законами України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, на виконання заходів щодо погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України, передбаченого дорученням голови облдержадміністрації від 08 квітня 2013 року № 07-27/0/35-13 „Про погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України”,  з метою підвищення ефективності роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення та забезпечення скорочення заборгованості зі спати страхових та єдиного внеску до Пенсійного фонду економічно активних підприємств:

1. Взяти до відома інформацію „Звіт про роботу управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області та стан сплати внесків до Пенсійного фонду України”, що додається.

2. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі:

2.1. Здійснювати щотижневий моніторинг погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України платниками внесків.

2.2. Вжити вичерпних заходів щодо стягнення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,  інших платежів та забезпечити повноту застосування заходів впливу при виявленні порушень платіжної дисципліни.

2.3. Забезпечити взаємодію з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими органами району з питань своєчасної сплати внесків до бюджету Пенсійного фонду України, недопущення росту заборгованості.

2.4.  Продовжити роботу з проведення спільних заходів за участю органів Державної виконавчої служби.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій району всіх форм власності забезпечити нарахування працівникам заробітної плати в розмірі, що не нижче за встановлений законодавством мінімальний розмір та вживати всіх заходів щодо запобігання виникнення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду.

4. Рекомендувати сільським головам:

4.1. Посилити роботу на території сільських рад щодо недопущення тіньової виплати заробітної плати керівниками приватних підприємств, фізичними особами — підприємцями, які використовують найману працю.

4.2. Забезпечити розміщення на території сільських рад інформаційних матеріалів з метою покращення розрахунків зі сплати єдиного соціального внеску і страхових внесків до Пенсійного фонду, висвітлення інших пріоритетних напрямків діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі.

4.3. Всебічно сприяти проведенню роботи щодо погашення заборгованості.

5. Рекомендувати відділу державної виконавчої служби Павлоградського міськрайонного управління юстиції:

5.1. Забезпечити безумовне виконання проваджень за виконавчими документами управління Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі, проведення щомісячних взаємозвірок виконавчих проваджень.

5.2. Продовжити роботу спільної з управлінням Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі робочої групи щодо оперативного вирішення проблемних питань з виконання виконавчих документів.

5.3. Продовжити спільні виїзди щодо встановлення факту ведення фінансово-господарської діяльності, наявності активів та місцезнаходження боржника.

6. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі, редакції газети «Рідний край» продовжити всебічне інформування громадськості з питань особливостей, сучасного стану, перспектив та ризиків у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, постійно інформувати населення через засоби масової інформації про боржників до Пенсійного фонду, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування щодо їх  обов’язку зі сплати єдиного внеску.

7. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Чорного І.М., контроль залишаю за собою.

Голова райдержадміністрації                                                                   В.М.ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner