baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

 

ПАВЛОГРАДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

                   ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

31.08.2021         м. Павлоград              № Р-197/0/335-21

Про визначення уповноваженої особи (координатора)

з питань здійснення заходів у сфері запобігання та

протидії домашньому насильству і насильству

за ознакою статі,  забезпечення рівних

прав та можливостей жінок і чоловіків

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації”,   відповідно до статті 12 Закону України „Про забезпечення  рівних прав та можливостей жінок та чоловіків”, постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 „Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”:

 

  1. Визначити першого заступника голови райдержадміністрації   Лендьєла О.В. уповноваженою особою  (координатором) з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

 

  1. Визначити управління соціального захисту населення райдержадміністрації відповідальним структурним підрозділом, який проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками.

 

  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації  визначити відповідальну особу, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками.

 

  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління соціального захисту населення райдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Лендьєла О.В.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                    Сергій РУБЛЕВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner