baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

ПАВЛОГРАДСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

25.08.2021       м. Павлоград           № Р-193/0/335-21

 

Про звіт Вербківського сільського

голови щодо виконання виконкомом

сільської ради делегованих повноважень

органів виконавчої влади

Керуючись статтею 35 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до статей 27-39 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи результати вивчення структурними підрозділами райдержадміністрації стану справ у виконкомі Вербківської сільської ради щодо виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

 

  1. Звіт Вербківського сільського голови Кривошея В.М. про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до відома (додається).

 

  1. Рекомендувати Вербківському сільському голові Кривошею В.М.:

 

2.1. Забезпечити до кінця 2021 року своєчасне освоєння коштів, які виділяються з бюджетів усіх рівнів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів соціальної сфери, житлово-комунального господарства та інфраструктури.

 

2.2. Забезпечити розробку схеми санітарної очистки за кошти місцевого бюджету, відвести в установленому порядку земельну ділянку і облаштувати місце видалення побутових відходів.

 

2.3. Здійснювати моніторинг та сприяти виконанню робіт  щодо облаштування приміщень соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для забезпечення доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та безперешкодністю переміщення всередині приміщень. 

 

2.4. Привести до кінця 2021 року власні нормативно-правові акти у відповідність до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.

 

2.5. Активізувати проведення робіт, затверджених Програмою розвитку земельних відносин та з охорони і раціонального використання земель, якою  передбачено фінансування (у тому числі за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва), а саме:

проведення нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів, інвентаризації земель, захист земель різного цільового призначення від ерозії, заболочення, вторинного засолення, переущільнення, зсувів, рекультивації порушених земель, поліпшення сільськогосподарських земель, створення полезахисних лісосмуг та захисних лісових насаджень, відновлення та розширення площ лісів, створення та упорядкування водоохоронних зон  і прибережних захисних смуг, очищення балок від продуктів ерозії.

 

2.6. Переглянути до кінця року умови договорів оренди в частині справляння орендної плати за використання земельних ділянок орендарями, та, в разі необхідності, прийняти відповідне рішення сесії сільської ради і укласти додаткові угоди до діючих договорів оренди земельних ділянок.

 

2.7. Тримати на постійному контролі роботу торгівельних закладів у частині недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям.

Проводити роботу серед підприємців, забезпечити наявність рекламної продукції в магазинах щодо заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

 

2.8. Активізувати роботу щодо створення патронатних сімей та підбору і направлення на навчання кандидатів в патронатні вихователі.

 

2.9. Організувати роботу щодо виконання нормативно-правових вимог у сфері цивільного захисту, приведення діяльності ланки ТП ЄДС ЦЗ  у відповідність з вимогами кодексу ЦЗ України.

 

2.10. Приділяти більше уваги роботі щодо попередження повторних звернень громадян, забезпечити оперативне реагування на звернення громадян, що надходять на телефонні „гарячі лінії” органів виконавчої влади, забезпечити недопущення порушення встановлених термінів розгляду звернень громадян.

 

  1. Вербківському сільському голові Кривошею В.М. інформувати письмово голову райдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження у термін до 15 грудня 2021 року.

 

  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації та її апарату, відділ з питань управління персоналом, контролю, діловодства та організаційної роботи апарату райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

В.о. голови райдержадміністрації                                            Олексій ЛЕНДЬЄЛ

Зв_т 2020 до Р-193-0-335-21 в_д 25.08.2021

Зв_т до Р-193-0-335-21 в_д 25.08.2021

baner
baner
baner
baner
baner
baner