baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

320-р-13

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

05.08.2013                             м. Павлоград                                   № 320-р-13

 

 Про затвердження  плану заходів з

підготовки і проведення у 2014 році

в Павлоградському районі Року

учасників бойових дій на території

інших держав

Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, Указом Президента України від 12 червня 2013 року № 329/2013 „Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав”, розпорядженням голови облдержадміністрації від 12 липня 2013 року  № Р-558/0/3-13 „Про затвердження регіонального плану заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Дніпропетровській області Року учасників бойових дій на території інших держав”, з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту таких громадян, їх сімей та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан:

1. Затвердити план заходів з підготовки і проведення у 2014 році в Павлоградському районі Року учасників бойових дій на території інших держав, що додається.

2. Виконавцям забезпечити реалізацію заходів, про що інформувати сектор взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту,  оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації щоквартально до 1 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації (Щербань), контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Чорного І.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                               В.М. ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner