baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

315-р-13

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 02.08.2013                                 м. Павлоград                                       № 315-р-13

 

Про участь в обласній спартакіаді

„Краще спортивне село“

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“,  на виконання заходів у 2013 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту в Павлоградському районі, затвердженої рішеннями сесій районної ради  від 29 листопада  2011 року № 166-14/VІ, від 22 лютого 2013 року № 352-27/VІ (зі змінами та доповненнями):

1. Відділу з питань фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді райдержадміністрації (Іваненко) сформувати та забезпечити участь спортсменів с.Богданівка — кращого спортивного села району 2013 року, 16 – 18 серпня   2013 року в с.Великомихайлівка Покровського району  в обласній спартакіаді „Краще спортивне село“.

2. Відділу освіти райдержадміністрації (Муштат) надати автотранспорт     з 16 по 18 серпня 2013 року у розпорядження відділу з питань фізичної   культури і спорту, сім’ї та  молоді райдержадміністрації згідно з договором оренди автотранспорту для підвозу учасників обласної спартакіади „Краще спортивне село“ до с.Великомихайлівка Покровського району  та у зворотньому напрямку.

3. Фінансовому   управлінню   райдержадміністрації  (Біловол)   виділити кошти бюджету згідно з кошторисами для участі в обласній спартакіаді „Краще спортивне село“ .

4. Відрядити головного спеціаліста відділу з питань фізичної   культури і спорту, сім’ї та  молоді райдержадміністрації Марченко О.М.  16 серпня      2013 року терміном на три дні до с.Великомихайлівка Покровського району  представником команди Павлоградського району для участі в обласній спартакіаді „Краще спортивне село“.

5. Розпорядження голови райдержадміністрації від 24 липня 2013 року № 276-р-13 „Про участь в обласній спартакіаді „Краще спортивне село“ вважати таким, що втратило чинність.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ з питань фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді райдержадміністрації (Іваненко), контроль – на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                               В.М. ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner