baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

ПАВЛОГРАДСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 25.06.2021     м. Павлоград      № Р-151/0/335-21

 

Про затвердження складу комісії

щодо розгляду заяв деяких категорій

осіб, які захищали незалежність,

суверенітет та територіальну цілісність

України, а також членів  їх сімей про

виплату грошової компенсації за

належні для отримання жилі приміщення

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №719 „Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів  їх сімей” та від 18 квітня 2018 року №280 „Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет   та територіальну цілісність України”, у зв’язку з кадровими змінами:

  1.  Затвердити склад комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України,  а також членів  їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі – Комісія) згідно з додатком.
  1. Комісії в своїй роботі керуватися Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №719 „Питання забезпечення жилом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей” та Порядком виплати грошової компенсації за належні   для   отримання  жилі   приміщення  для  внутрішньо

 

переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 18 квітня 2018 року №280 „Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”.

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 07 лютого 2018 року №Р-39/0/335-18 „Про затвердження складу комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих             та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації”. 
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління соціального захисту населення райдержадміністрації, контроль — на першого заступника голови райдержадміністрації Лендьєла О.В.

 

Голова райдержадміністрації                                                  Сергій РУБЛЕВСЬКИЙ

 додаток до Р-151-0-335-21 в_д 25.06.2021

 

 

 

 

ПОГОДЖЕНО

Голова громадської організації

учасників АТО Павлоградського району

________________Віктор ЗАБОГОНСЬКИЙ

_____________________2021р.

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner