baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

125-р-13

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 

01.04.2013                         м. Павлоград                              № 125-р-13

Про стан погашення заборгованості

зі сплати страхових внесків та єдиного

внеску підприємств району

до бюджету Пенсійного фонду України

 Керуючись ст.16, 24, 28 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та на виконання протокольного рішення селекторної наради з погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України від 26.02.2013, з метою підвищення ефективності роботи місцевих органів  виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення та з метою забезпечення скорочення заборгованості з обов’язкових платежів перед Пенсійним фондом України:

1.Затвердити завдання з погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та страхових внесків до управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області до кінця 2013 року ( додається).

2. Управлінню праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації ( Косарук) забезпечити організацію проведення комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та за пропозиціями управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі заслуховувати на засіданнях комісії керівників підприємств – боржників зі сплати страхових та єдиного внеску.

3. Рекомендувати арбітражному керуючому СВК „Межиріч“(Кучеренко) прискорити ліквідаційну процедуру.

4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій району всіх форм власності забезпечити нарахування працівникам заробітної плати в розмірі, що не нижче за встановлений законодавством мінімальний розмір та вживати всіх заходів щодо запобігання виникнення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду.

5. Рекомендувати сільським головам:

5.1 Посилити роботу на території сільських рад щодо недопущення тіньової виплати заробітної плати керівниками приватних підприємств, фізичними особами — підприємцями, які використовують найману працю.

5.2 Забезпечити розміщення на території сільських рад інформаційних матеріалів з метою покращення розрахунків зі сплати єдиного соціального внеску і страхових внесків до Пенсійного фонду, висвітлення інших пріоритетних напрямків діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі.

5.3. Всебічно сприяти проведенню роботи щодо погашення заборгованості.

6. Рекомендувати Західно-Донбаській об’єднаній державній податковій інспекції (Шелудько), управлінню Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі (Морозова), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Косарук), державній інспекції праці (Чубенко) проводити спільні перевірки приватних підприємств і фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю з питання додержання трудових прав працівників, легалізації зарплати та забезпечення пенсійних прав застрахованих осіб, погашення заборгованості із сплати страхових внесків та єдиного внеску.

7. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі (Морозова):

7.1 Забезпечити повноту застосування передбачених законодавством контрольно фінансових та примусових заходів до платників, які порушують порядок сплати платежів до Пенсійного фонду України.

7.2 Надавати пропозиції щодо заслуховування на засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат керівників підприємств-боржників, що мають борги зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків.

7.3 Продовжити роботу з проведення спільних заходів за участю органів Державної виконавчої служби.

8. Рекомендувати відділу державної виконавчої служби  Павлоградського міськрайонного управління юстиції ( Палун):

8.1. Забезпечити безумовне виконання проваджень за виконавчими документами управління Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі, проведення щомісячних взаємозвірок виконавчих проваджень.

8.2 Продовжити роботу спільної з управлінням Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі робочої групи щодо оперативного вирішення проблемних питань з виконання виконавчих документів.

8.3. Продовжити спільні виїзди щодо встановлення факту ведення фінансово-господарської діяльності, наявності активів та місцезнаходження боржника.

9. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі (Морозова), редакції газети «Рідний край» (Сторчаков) продовжити всебічне інформування громадськості з питань особливостей, сучасного стану, перспектив та ризиків у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, постійно інформувати населення через засоби масової інформації про боржників до Пенсійного фонду, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування щодо їх  обов’язку зі сплати єдиного внеску.

10. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Чорного І.М., контроль залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації   В.М.ДУДНІК

baner
baner
baner
baner
baner
baner