baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

82-р-13

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 

05.03.2013         м. Павлоград        № 82-р-13

Про проведення рейдів „Діти вулиці“,

„Урок“, обстеження умов проживання

дітей облікових категорій

протягом 2013 року

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, статтею 4 Закону України „Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей“, на виконання плану заходів на 2013 рік районної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини“ на період до 2016 року в Павлоградському районі на 2011 рік, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 листопада 2012 року   № 652-р-12 „Про хід виконання у 2011 році заходів районної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини“ по Павлоградському району на період до 2016 року“ та затвердження плану заходів відповідної районної програми на 2013 рік“, з метою поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей та організації відвідування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за місцем їх проживання, навчання, роботи:

 1. Затвердити План проведення рейдів „Діти вулиці“, „Урок“, обстеження умов проживання дітей облікових категорій протягом 2013 року службою у справах дітей райдержадміністрації, що додається.

 2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Біловол) забезпечити фінансування  витрат  на організацію проведення рейдів „Діти вулиці“, „Урок“, обстеження умов дітей облікових категорій протягом 2013 року згідно з кошторисом за рахунок коштів, передбачених у межах плану заходів на      2013 рік районної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції

 ООН про права дитини“ на період до 2016 року в Павлоградському районі“ по КФК 090802.

 3. Розпорядження голови райдержадміністрації від 30 січня 2012 року             № 76-р-12 „Про проведення рейдів „Діти вулиці“, „Урок“, „Дискотека“ у вечірній час, обстеження умов проживання дітей облікових категорій протягом 2012 року“ зняти з контролю та вважати таким, що втратило чинність.

 4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження та контроль щодо використання коштів покласти на службу у справах дітей райдержадміністрації (Мальцева), контроль – на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації    В.М. ДУДНІК

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner