baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-266/0/335-19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 18.12.2019                                  м. Павлоград                              № Р-266/0/335-19

Про стан роботи з кадрами державних

службовців в райдержадміністрації

             Керуючись Законом України  „Про місцеві державні адміністрації”, на  виконання заходів Закону України „Про державну службу”, указу Президента України від 01 лютого 2012 року № 45/2012 “Про Стратегію державної кадрової політики на 2012 – 2020 роки”, інших законодавчих і нормативно-правових актів, що регулюють питання кадрової політики та державної служби, Комплексної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців:Довідку про стан роботи з кадрами державних службовців в райдержадміністрації взяти до відома та відповідного реагування (додаток).

  1. Заступникам голови райдержадміністрації, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, вжити додаткових заходів щодо поліпшення стану кадрової роботи та з питань державної служби, а саме:

2.1. Продовжити роботу зі зміцнення кадрового потенціалу структурних підрозділів райдержадміністрації.

2.2. Застосовувати практику використання випробувального терміну при прийнятті на державну службу.

2.3. Проводити стажування осіб з числа молоді та осіб, що призначатимуться на державну службу.

2.4. Тримати на постійному контролі питання запобігання проявам корупції серед державних службовців, посилити профілактичну антикорупційну роботу.

2.5. Удосконалювати систему професійного розвитку персоналу шляхом безперервного навчання, підвищення кваліфікації, проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

2.6. Оптимально використовувати матеріальні, моральні, соціально-психологічні і творчі стимули кар’єрного зростання кадрів державних службовців.

2.7. Здійснювати постійний моніторинг та прогнозування кадрової ситуації в структурних підрозділах районної державної адміністрації.

  1. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 26 грудня 2018 року № Р-552/0/335-18 “Про стан роботи з кадрами державних службовців в райдержадміністрації”.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації, контроль – залишаю за собою.

 

В.о. голови райдержадміністрації                                                                  Л.М. КОМАРКОВА

Дов_дка до Р-266-0-335-19 в_д 18.12.2019

 

 

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner