baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-169/0/335-19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

24.07.2019                              м. Павлоград                         № Р-169/0/335-19

Про підсумки соціально —

економічного та культурного

розвитку  району

за І півріччя 2019 року

            Керуючись законом України „Про місцеві державні адміністрації“, рішенням Павлоградської районної ради від 12 грудня 2018 року № 361-24/VІІ „Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2019 рік“, постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 „Про ефективне використання державних коштів“ (зі змінами), Планом пріоритетних дій Уряду на 2019 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 грудня            2018 року № 1106-р, з урахуванням завдань Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 26 вересня 2014 року № 561-27/VІ, та заходів, затверджених розпорядженням голови Павлоградської райдержадміністрації від 13 березня 2019 року № Р-56/0/335-19 „Про організацію виконання рішення районної ради від 12 грудня 2018 року № 361-24/VІІ „Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2019 рік“, спрямованих на поліпшення якості життя населення шляхом стабілізації та економічного зростання в усіх галузях і сферах діяльності, усунення негативних тенденцій в окремих сферах соціально-економічного розвитку району:

 1. Взяти до відома інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2019 року щодо виконання завдань, визначених рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року № 361-24/VІІ „Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2019 рік“ згідно з додатками 1, 2.
 2. Зобов’язати:

          2.1. Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації:

 • проводити аналіз ходу збирання врожаю 2019 року;
 • продовжити роботу по збору інформації щодо підготовки ґрунту під посів озимих культур урожаю 2020 року, забезпеченість господарств насінням, добривами, паливно-мастильними матеріалами;
 • здійснювати аналіз виробництва валової продукції сільського господарства, наявності продуктивного поголів’я великої рогатої худоби, свиней та птиці в господарствах району усіх форм власності;
 • провести аналіз стану зовнішньоекономічної діяльності сільськогосподарських підприємств та вжити відповідних заходів для нарощування експорту продукції.

2.2. Керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати сільським головам, комунальному закладу „Павлоградський районний центр з обслуговування закладів освіти“, комунальному закладу Дніпропетровської обласної ради  „Павлоградська центральна районна лікарня“:

 • забезпечити своєчасне та цільове використання коштів з бюджетів всіх рівнів на ремонти, реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери; щомісяця до 05 числа надавати до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформацію про використання бюджетних коштів на виконання робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом;
 • активізувати роботу щодо пошуку об’єктів (проектів), до яких можна застосувати механізм державно-приватного партнерства (особливу увагу звернути на проекти у сферах енергозбереження та інфраструктурного забезпечення сільських територій).
 1. Рекомендувати т. в. о. начальника філії „Павлоградський райавтодор“ Конваю А.А. вжити невідкладних заходів щодо погашення заборгованості підприємства з виплати заробітної плати; керівникам підприємств та організацій всіх форм власності – вжити заходів щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, недоїмки до бюджету та до Пенсійного фонду.
 2. Рекомендувати сільським головам:

4.1. Стимулювати розвиток торговельної мережі в сільській місцевості, зокрема, шляхом здійснення організаційних заходів щодо забезпечення населених пунктів виїзною формою торгівлі, в яких відсутні стаціонарні торгівельні об’єкти.

4.2. Здійснити дієві заходи щодо виконання п. 5 Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України», затверджених постановою Верховної Ради України від 13 липня 2016 року                 № 1460-VІІІ, а саме:

 • вжити заходів щодо популяризації туристичних об’єктів;
 • підготувати інвестиційні проекти у сфері туризму для внесення у загальний каталог інвестиційних проектів, сприяти облаштуванню туристичних об’єктів та прилеглих до них територій;
 • надавати до департаменту економічного розвитку облдержадміністрації інформацію про заплановані туристичні події для внесення їх до регіонального календаря туристичних подій, який розміщуватиметься на сайтах туристичного порталу IGotoWorld.com, Туристичного інформаційного центру м. Дніпро та облдержадміністрації.

4.3. Сприяти впровадженню теплогенеруючих установок, які працюють на альтернативних видах палива та відновлювальних джерелах з урахуванням місцевої сировинної бази.

 1. Рекомендувати Богданівському сільському голові Грищенку О.Г. взяти під особистий контроль розрахунки населення за спожиті житлово-комунальні послуги, вжити дієвих заходів щодо недопущення подальшого зростання заборгованості та погашення вже існуючої.
 2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Краснова О.С.

 

Голова райдержадміністрації                                                        С.Є. МАКСИМЧУК

Зв_т_до_Р-169-0-335-19_в_д_24.07.2019

Додаток_до_Р-169-0-335-19_в_д_24.07.2019

baner
baner
baner
baner
baner
baner