baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

 № Р-128/0/335-19 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

                      29.05.2019                     м. Павлоград                  № Р-128/0/335-19

Про звіт Богданівського сільського

голови щодо виконання виконкомом

сільської ради делегованих повноважень

органів виконавчої влади

       Керуючись статтею 35 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до статей 27-39 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи результати вивчення структурними підрозділами райдержадміністрації стану справ у виконкомі Богданівської сільської ради щодо виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

  1. Звіт Богданівського сільського голови Грищенка О.Г. про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до відома (додається).
  2. Рекомендувати Богданівському сільському голові Грищенку О.Г.:

2.1. Забезпечити до кінця 2019 року своєчасне освоєння коштів, які виділяються з бюджетів усіх рівнів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів соціальної сфери, житлово-комунального господарства та інфраструктури.

         2.3. Активізувати проведення робіт, затверджених Програмою розвитку земельних відносин та з охорони і раціонального використання земель, якою  передбачено фінансування (у тому числі за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва), а саме:

  • проведення нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів, інвентаризації земель, захист земель різного цільового призначення від ерозії, заболочення, вторинного засолення, переущільнення, зсувів, рекультивації порушених земель, поліпшення сільськогосподарських земель, створення полезахисних лісосмуг та захисних лісових насаджень, відновлення та розширення площ лісів, створення та упорядкування водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, очищення балок від продуктів ерозії.

2.4. Переглянути до кінця 2019 року умови договорів оренди в частині справляння орендної плати за використання земельних ділянок орендарями, та в разі необхідності, прийняти відповідне рішення сесії сільської ради і укласти додаткові угоди до діючих договорів оренди земельних ділянок.

2.5. Провести протягом 2019 року інвентаризацію земель під об’єктами соціальної інфраструктури, під об’єктами комунальної власності, під кладовищами, тощо.

2.6. Тримати на постійному контролі роботу торгівельних закладів у частині недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям.

        Проводити роботу серед підприємців, забезпечити наявність рекламної продукції в магазинах щодо заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

2.7. Приділити належну увагу щодо підготовки та забезпечення участі спортсменів ФСК „Лідер” Богданівської ОТГ у районних сільських спортивних іграх 2019 року, присвячених 28-й річниці незалежності України та районних спартакіадах, а також започаткувати та проводити щорічно спортивні заходи з вшанування загиблих у зоні АТО.

  1. Богданівському сільському голові Грищенку О.Г. інформувати письмово голову райдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження у термін до 20 грудня 2019 року.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації та її апарату, відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

 В.о. голови райдержадміністрації                                                              О.С. КРАСНОВ

ЗВ_Т до Р-128-0-335-19 в_д 29.05.2019

baner
baner
baner
baner
baner
baner