baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-97/0/335-19

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

24.04.2019                            м. Павлоград                        № Р-97/0/335-19

Про підсумки соціально —

економічного та культурного

розвитку  району

за І квартал 2019 року

         Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про засади державної регіональної політики“, рішенням Павлоградської районної ради від 12 грудня 2018 року № 361-24/VІІ „Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2019 рік“, з урахуванням Державної Стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385, Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 26 вересня 2014 року № 561-27/VІ:

  1. Взяти до відома інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку району за І квартал 2019 року щодо виконання завдань, визначених рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року № 361-24/VІІ „Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2019 рік“ згідно з додатками 1, 2.
  2. Зобов’язати відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснювати аналіз ходу проведення в районі весняного комплексу польових робіт, виробництва валової продукції сільського господарства, наявності продуктивного поголів’я великої рогатої худоби, свиней та птиці в господарствах усіх форм власності.
  3. Рекомендувати т. в. о. начальника філії „Павлоградський райавтодор“ Конваю А.А. вжити невідкладних заходів щодо погашення заборгованості підприємства з виплати заробітної плати; керівникам підприємств та організацій всіх форм власності – вжити заходів щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, недоїмки до бюджету та до Пенсійного фонду.
  4. Рекомендувати сільським головам:
  • забезпечити контроль за використанням земель, своєчасною сплатою податків платниками, що знаходяться на території сільських рад;
  • забезпечити надходження податків та зборів до місцевих бюджетів у запланованих обсягах та вжити додаткових організаційних заходів щодо максимального скорочення податкового боргу за дохідними джерелами;
  • посилити роботу щодо розвитку туризму на відповідних територіях (вжити заходів щодо популяризації туристичних об’єктів, підготувати інвестиційні проекти у сфері туризму для внесення у загальний каталог інвестиційних проектів, сприяти облаштуванню туристичних об’єктів та прилеглих до них територій).
  1. Рекомендувати Богданівському сільському голові Грищенку О.Г. взяти під особистий контроль розрахунки населення за спожиті житлово-комунальні послуги, вжити дієвих заходів щодо недопущення подальшого зростання заборгованості та погашення вже існуючої.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Краснова О.С.

Голова райдержадміністрації                                                              С.Є. МАКСИМЧУК

Зв_т_до_Р-97-0-335-19_в_д_24.04.2019

baner
baner
baner
baner
baner
baner