baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-90/0/335-19 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

18.04.2019                                   м. Павлоград                                    № Р-90/0/335-19

Про проведення районної Олімпіади

з легкоатлетичного чотириборства серед

учнів загальноосвітніх навчальних закладів

          Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання заходів у 2019 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту у Павлоградському районі до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради  від  15 грудня 2016 року № 157-9/VІІ, Регламентом проведення спортивної Олімпіади у 2019 році серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Павлоградського району, з метою формування збірних команд Павлоградського району для участі в обласній Олімпіаді 2019 року серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

  1. Сектору зв’язків   з  громадськістю  та  культурно-спортивного  розвитку  райдержадміністрації провести 24 квітня 2019 року на базі спорткомплексу „Юність“ с. Булахівка (за згодою) серед учнів 2004 р.н. та молодші районну Олімпіаду з легкоатлетичного чотириборства.
  1. Рекомендувати Межиріцькій сільській раді 24 квітня 2019 року з 9.00 до 14.00 години підготувати та надати спорткомплекс „Юність“ с. Булахівка для проведення районної Олімпіади школярів з легкоатлетичного чотириборства.
  2. КЗ „Павлоградський районний  центр  з обслуговування закладів освіти“,Богданівській,    Вербківській,      Межиріцькій,     Троїцькій     сільським     радам (за згодою)    забезпечити    підвіз    команд   на   змагання    районної    Олімпіади школярів з легкоатлетичного чотириборства 24 квітня 2019 року до с. Булахівка та у зворотному напрямку.
  1. Координацію роботи  щодо  виконання цього розпорядження покласти на сектор зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку    райдержадміністрації, контроль  — на  заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                                С.Є. МАКСИМЧУК

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner