baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-88/0/335-19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

16.04.2019                                   м. Павлоград                                 № Р-88/0/335-19

Про проведення районних

сільських спортивних ігор

          Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання заходів у 2019 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту у Павлоградському районі до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради  від  15 грудня 2016 року № 157-9/VІІ, згідно з Календарем спортивних змагань, Положенням про проведення районних сільських спортивних ігор у Павлоградському районі на 2019 рік:

  1. Сектору зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку райдержадміністрації провести 20 квітня 2019 року на базі Межиріцького ліцею ім. І.С. Обдули (за згодою) районні сільські спортивні ігри з бадмінтону та тенісу настільного.
  2. Рекомендувати Межиріцькій сільській раді підготувати та надати спортивну базу Межиріцького ліцею ім. І.С. Обдули  20 квітня 2019 року з 9.00 до 14.00 для проведення районних сільських спортивних ігор з бадмінтону та тенісу настільного.
  3. Рекомендувати Богданівській, Вербківській, Межиріцькій, Троїцькій об’єднаним територіальним громадам, Богуславській сільській раді забезпечити участь команд 20 квітня 2019 року в с. Межиріч у районних сільських спортивних іграх з бадмінтону та тенісу настільного.
  4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації виділити кошти згідно з кошторисом для проведення районних змагань з бадмінтону та тенісу настільного.
  5. Координацію  роботи  щодо  виконання  цього розпорядження покласти на сектор зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку  райдержадміністрації, контроль  — на  заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                                  С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner