baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-78/0/335-19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

           09.04.2019                          м. Павлоград                     № Р-78/0/335-19

 Про проведення районних

змагань „Дитяча легка атлетика

за програмою ІААF в школах“

          Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання заходів у 2019 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту у Павлоградському районі до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради  від  15 грудня 2016 року № 157-9/VІІ, з метою популяризації легкої атлетики у загальноосвітніх навчальних закладах Павлоградського району, виявлення кращих команд Павлоградського району для участі в обласних змаганнях:

  1. Сектору зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку    райдержадміністрації провести 14 квітня 2019 року на базі спортивного комплексу „Юність“ с. Булахівка (за згодою) районі змагання „Дитяча легка атлетика за програмою ІААF в школах“ серед команд 3-4 класи (молодша вікова група) та 5-6 класи (старша вікова група) Богданівської ОЗШ І-ІІІ ст., Богуславської ЗШ І-ІІІ ст., Вербківської ЗШ І-ІІІ ст., В’язівоцької ЗШ І-ІІІ ст., Межиріцького ліцею ім. І.С. Обдули, Булахівського НВК.
  2. Рекомендувати Межиріцькій сільській раді підготувати та надати  спортивний комплекс „Юність“ с. Булахівка, забезпечити роботу медичного працівника 14 квітня 2019 року з 9.00 до 14.00.
  3. КЗ „Павлоградський районний центр з обслуговування закладів освіти“, Богданівській, Вербківській, Межиріцькій сільським радам (за згодою) забезпечити підвіз  команд  у складі 20 учасників та вчителя фізкультури на  районні юнацькі змагання з легкої атлетики 14 квітня 2019 року до с. Булахівка та у зворотному напрямку.
  4. Координацію роботи  щодо  виконання цього розпорядження покласти на сектор зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку    райдержадміністрації, контроль  — на  заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

Голова райдержадміністрації                                                              С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner