baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-41/0/335-19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

27.02.2019                                    м. Павлоград                                № Р-41/0/335-19

Про стан взаємодії органів виконавчої

влади району з правоохоронними

органами районного рівня  у сфері

забезпечення дотримання норм

Конституції і законів України,

забезпечення правопорядку,

захисту прав і свобод громадян

        Відповідно законів України „Про місцеві державні адміністрації, „Про національну поліцію”, Указу Президента України від 24 травня 2013 року №307/2013 „Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території”, доручення  голови райдержадміністрації від 31 січня 2019 року № Д-7/0/338-18 „Про підготовку та проведення засідання колегії райдержадміністрації у лютому 2019 року“, з метою запобігання виникненню умов, що сприяють вчиненню злочинів та правопорушень, удосконалення методів роботи з їх профілактики, забезпечення захисту конституційних прав і свобод людини на основі чітко визначених пріоритетів, налагодження взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування з питань подальшого зміцнення законності та правопорядку в районі:

 1. Інформацію начальника відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації про стан взаємодії органів виконавчої влади району з органами внутрішніх справ у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України стосовно профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю на території Павлоградського району взяти до відома.
 2. Зобов’язати керівників відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації,    рекомендувати    головам об’єднаних територіальних громад, сільському голові,  начальнику   Павлоградського ВП ГУНП України в Дніпропетровській області по обслуговуванню м. Павлоград та Павлоградського району:
 • щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітнім періодом, надавати до відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації вичерпну інформацію з детальним аналізом стану виконання заходів, спрямованих на забезпечення громадської безпеки і правопорядку в Павлоградському районі,  діяльності громадських формувань, їх матеріально-технічного забезпечення;
 • посилити виконавську дисципліну підлеглих в частині своєчасності і повноти надання інформації;
 • поліпшити роботу дільничних інспекторів поліції;
 • проведення профілактичної роботи з неповнолітніми, які схильні до вчинення правопорушень;
 • покращення результатів з розкриття тяжких злочинів;
 • налагодження профілактичної роботи серед найбільш криміногенних категорій населення, раніше судимих осіб та не працюючих;
 • попередження наркоманії, дрібних крадіжок чужого майна.
 1. Відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації забезпечити щоквартальний моніторинг виконання заходів профілактики злочинності в Павлоградському районі, який повинен ґрунтуватись на результатах аналізу основних статистичних показників та інформації сільських голів Павлоградського району.
 2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, контроль залишаю за собою.

 

В.о. голови райдержадміністрації                                                 О.С. КРАСНОВ

baner
baner
baner
baner
baner
baner