baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-506/0/335-18

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 28.11.2018                                 м. Павлоград                                № Р-506/0/335-18

Про хід реалізації державних,

обласних та районних програм,

направлених на соціальну

підтримку населення

            Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про державну допомогу сім’ям з дітьми“, „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям“, „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю“, „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю“, „Про психіатричну допомогу“, постановами Кабінету Міністрів України від  21 жовтня 1995 року № 848 „  Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного  побутового  палива“ (зі змінами та доповненнями), від 05 квітня 2012 року № 321 „Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компесації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів“, з метою посилення ефективності діючої системи надання соціальної допомоги в Павлоградському районі:

  1. Інформацію управління соціального захисту населення райдержадміністрації про хід реалізації державних, обласних та районних програм, направлених на соціальну підтримку населення взяти до відома.
  2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації тримати на постійному контролі забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації і виплату їм грошової компесації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації.
  3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформацію про хід реалізації державних, обласних, районних програм, направлених на соціальну підтримку населення та виконання даного розпорядження надати голові райдержадміністрації до 1 грудня 2019 року.
  4. Розпорядження голови райдержадміністрації від 22 листопада 2017 року № Р-532/0/335-17 „Про хід реалізації державних, обласних та районних програм, направлених на соціальну підтримку населення“ вважати таким, що втратило чинність.
  5. Координацію роботи  щодо  виконання  цього  розпорядження  покласти на управління соціального захисту населення райдержадміністрації, контроль — на заступника голови райдержадміністрації  Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                                   С.Є. МАКСИМЧУК

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner