baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-462/0/335-18

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

26.10.2018                                    м. Павлоград                             № Р-462/0/335-18

Про проведення Суперкубка

Павлоградського району

з футболу

          Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання заходів у 2018 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту  у Павлоградському районі до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради  від  15 грудня 2016 року № 157-9/VІІ, з метою визначення команди-переможця Суперкубка Павлоградського району з футболу:

  1. Сектору зв’язків з  громадськістю та культурно-спортивного розвитку райдержадміністрації  провести розіграш Суперкубка Павлоградського району з футболу 10 листопада 2018 року в с. Богуслав за участю команди-переможця районних сільських спортивних ігор з футболу 2018 року „Агро КМР“ Троїцької об’єднаної територіальної громади та команди-фіналіста Кубка Павлоградського району з футболу „Шторм“ Богуславської сільської ради.
  2. Рекомендувати Богуславській, Троїцькій сільським радам забезпечити участь 10 листопада 2018 року в с. Богуслав у районних змаганнях футбольних команд у складі 16 гравців та представника.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації виділити кошти згідно з кошторисом для проведення районних змагань з футболу.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор зв’язків з  громадськістю та культурно-спортивного розвитку       райдержадміністрації, контроль  —  на  заступника  голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                       С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner