baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-381/0/335-18

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

14.09.2018                                  м. Павлоград                                № Р-381/0/335-18

Про участь у третій відкритій обласній

спартакіаді серед воїнів АТО та

волонтерів у Дніпропетровській області

          Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання заходів у 2018 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту  у Павлоградському районі до 2020 року, затвердженої   рішенням районної ради від 15 грудня 2016 року № 157-9/VІІ, згідно з Регламентом проведення третьої відкритої обласної спартакіади серед воїнів АТО та волонтерів у Дніпропетровській області:

  1. Сектору зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку  райдержадміністрації забезпечити участь воїнів АТО та волонтерів Павлоградського району 23 вересня 2018 року в м. Дніпро у третій відкритій обласній спартакіаді серед воїнів АТО та волонтерів у Дніпропетровській області.
  2. Межиріцькій сільській раді (за згодою) надати 23 вересня 2018 року автобус Межиріцького НВК ім. Обдули І.С. АТАМАN D S-2 державний номер АЕ 0648 АВ для підвозу учасників обласної спартакіади серед воїнів АТО та волонтерів до м. Дніпро (спорткомплекс „Метеор“) та у зворотньому напрямку. Автобус подати до Межиріцького НВК ім. Обдули І.С. 23 вересня 2018 року о 7.00.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації виділити кошти бюджету для участі воїнів АТО та волонтерів Павлоградського району в обласній спартакіаді.
  4. Координацію роботи  щодо  виконання  цього розпорядження покласти на сектор зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку райдержадміністрації,  контроль  —  на  заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова райдержадміністрації                                                 С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner