baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-339/0/335-18

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

06.08.2018                                         м. Павлоград                               № Р-339/0/335-18

 Про проведення Кубка

Павлоградського району

з пляжного волейболу (мікст)

         Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання заходів у 2018 році Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту  у Павлоградському районі до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради  від  15 грудня 2016 року № 157-9/VІІ, з нагоди 27-ї річниці незалежності України:

  1. Сектору зв’язків з  громадськістю та культурно-спортивного розвитку райдержадміністрації  провести 25 серпня 2018 року в м. Павлограді (парк 1 Травня)  Кубок Павлоградського району з пляжного волейболу серед змішаних пар (мікст).
  2. Богданівській, Богуславській, Вербківській, Межиріцькій, Троїцькій сільським радам (за згодою) забезпечити участь команд у складі двох учасників (чоловік та жінка) і представника у районних змаганнях.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації виділити кошти згідно з кошторисом для проведення районних змагань  з пляжного волейболу.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на сектор молоді і спорту райдержадміністрації, контроль — на  заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                            С.Є. МАКСИМЧУК

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner