baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

 № Р-326/0/335-18

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 25.07.2018                               м. Павлоград                           № Р-326/0/335-18

Про підсумки соціально —

економічного та культурного

розвитку Павлоградського

району за І півріччя 2018 року

         Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про засади державної регіональної політики“,  рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 267-17/VІІ „Про програму   соціально-економічного   та культурного розвитку Павлоградського району на 2018 рік“, згідно з заходами щодо забезпечення виконання завдань програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік, затвердженими розпорядженням      голови     райдержадміністрації від 08 червня 2018 року № Р-250/0/335-18 „Про організацію виконання    рішення    районної   ради   від 21 грудня 2017 року № 267-17/VІІ „Про програму   соціально-економічного   та культурного розвитку Павлоградського району на 2018 рік“, спрямованими на поліпшення якості життя населення шляхом стабілізації та економічного зростання в усіх галузях і сферах діяльності, розв’язання найгостріших проблем щодо усунення негативних тенденцій в окремих сферах соціально-економічного розвитку району:

 1. Взяти до відома інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2018 року, щодо виконання завдань, визначених рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 267-17/VІІ „Про програму соціально-економічного   та культурного розвитку Павлоградського району на 2018 рік“,  згідно з додатками 1, 2.
 2. Зобов’язати:

2.1. Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації:

 • проводити аналіз ходу збирання врожаю 2018 року;
 • продовжити роботу по збору інформації щодо підготовки грунту під посів озимих культур урожаю 2019 року, забезпеченість господарств насінням, добривами, паливно-мастильними матеріалами.

2.2. Керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати сільським головам, комунальному закладу „Павлоградський районний центр з обслуговування закладів освіти“, Павлоградському районному центру первинної медико-санітарної допомоги Богданівської сільської ради, комунальному закладу Дніпропетровської обласної ради  „Павлоградська центральна районна лікарня“:

 • забезпечити своєчасне та цільове використання коштів з бюджетів всіх рівнів на ремонти, реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери; щомісяця до 05 числа надавати до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформацію про використання бюджетних коштів на виконання робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом;
 • активізувати роботу щодо пошуку об’єктів (проектів), до яких можна застосувати механізм державно-приватного партнерства (особливу увагу звернути на проекти у сферах енергозбереження та інфраструктурного забезпечення сільських територій);

2.3. Управління соціального захисту райдержадміністрації та рекомендувати Павлоградському міськрайцентру зайнятості розробити дієві заходи та посилити роботу щодо поліпшення ситуації на ринку праці.

 1. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій всіх форм власності вжити невідкладних заходів щодо погашення та недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, недоїмки до бюджету та до Пенсійного фонду.
 2. Рекомендувати сільським головам:
 • забезпечити контроль за використанням земель, своєчасною сплатою податків платниками, що знаходяться на території сільських рад;
 • забезпечити надходження податків та зборів до місцевих бюджетів у запланованих обсягах та вжити додаткових організаційних заходів щодо максимального скорочення податкового боргу за дохідними джерелами;
 • посилити роботу щодо розвитку туризму на відповідних територіях:
 • вжити заходів щодо популярізації туристичних об’єктів;
 • підготувати інвестиційні проекти у сфері туризму для внесення у загальний каталог інвестиційних проектів;
 • розробити туристичні маршрути;
 • сприяти облаштуванню туристичних об’єктів та прилеглих до них територій.
 1. Рекомендувати Богданівському сільському голові взяти під особистий контроль розрахунки населення за спожиті житлово-комунальні послуги, вжити дієвих заходів щодо недопущення подальшого зростання заборгованості та погашення вже існуючої.
 2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Краснова О.С.

 

Голова райдержадміністрації                                                                             С.Є. МАКСИМЧУК

 

Дод 1 до Р-326-0-335-18 від 25.07.2018

Дод 2 до Р-326-0-335-18 від 25.07.2018

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner