baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

 № Р-182/0/335-18

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

 25.04.2018                                 м. Павлоград                              № Р-182/0/335-18

Про підсумки виконання бюджету

району та районного бюджету

за І квартал 2018 року

       Керуючись Бюджетним кодексом України, законами України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про Державний бюджет України на 2018 рік“, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року № 148-р „Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни “ (зі змінами та доповненнями):

  1. Інформацію в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації, щодо виконання бюджету району та районного бюджету за І квартал 2018 року, взяти до відома (додається).
  2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, рекомендувати сільському голові:

2.1. Проаналізувати стан виконання доходної частини сільського бюджету  за І квартал 2018 року та вжити вичерпних заходів щодо забезпечення належного виконання за кожним джерелом доходів показників відповідного бюджету в 2018 році, особливо по податку з доходів фізичних осіб.

2.2. З метою забезпечення виконання дохідної частини районного та сільського бюджету у 2018 році активізувати роботу комісій з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів усіх рівнів, особливу увагу звернути на підприємства, що належать до комунальної власності району та бюджетоутворюючі підприємства.

       3.Зобов’язати керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації — головних розпорядників коштів районного бюджету, рекомендувати сільському голові вжити ефективних заходів щодо:

          3.1. Своєчасної виплати заробітної плати працівникам установ, що  фінансуються з місцевих бюджетів, відповідно до термінів, встановлених чинним законодавством та колективними трудовими договорами, не допускаючи утворення будь-якої заборгованості на звітні дати.

3.2. Своєчасного проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, які споживаються бюджетними установами і організаціями, що фінансуються з районного та сільського бюджету, не допускаючи утворення будь-якої заборгованості на звітні дати.

3.3. Забезпечення проведення якісного внутрішнього фінансового контролю  фінансово – господарської діяльності установ та організацій, що належать до сфери відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації, своєчасного розгляду матеріалів ревізій (перевірок) та вжиття необхідних заходів щодо усунення виявлених порушень фінансово – бюджетної дисципліни.

  1. З метою забезпечення виконання показників районного бюджету та покращення стану розрахункової дисципліни головним розпорядникам коштів — галузевим управлінням райдержадміністрації, враховуючи підсумки роботи за І квартал 2018року:

4.1. Вжити заходів щодо забезпечення в 2018 році виконання в повному обсязі показників районного бюджету, своєчасного фінансування соціальних виплат, зокрема видатків на заробітну плату працівникам підпорядкованих установ, покращення стану розрахункової дисципліни в частині недопущення безпідставного накопичення залишків коштів на рахунках розпорядників, скорочення та недопущення утворення кредиторської (дебіторської) заборгованості.

4.2. Проводити системний аналіз наявних залишків коштів на рахунках розпорядників. Пропозиції щодо фінансування у 2018 році надавати з урахуванням використання залишків коштів на рахунках установ та реальної можливості освоєння коштів.

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року на сесію районної ради.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на фінансове управління райдержадміністрації, контроль — залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації                                                                   С.Є.МАКСИМЧУК

Додаток 1 до Р-182-0-335-18 від 25.04.2018

Додаток 2 до Р-182-0-335-18 від 25.04.2018

baner
baner
baner
baner
baner
baner