baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-181/0/335-18

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

25.04.2018                                 м. Павлоград                         № Р-181/0/335-18

Про підсумки соціально —

економічного та культурного

розвитку  району

за І квартал 2018 року

         Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про засади державної регіональної політики“,  рішенням районної ради від 21 грудня     2017 року    № 267-17/VІІ „Про програму  соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2018 рік“, з урахуванням Державної Стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385, Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 26 вересня 2014 року № 561-27/VІ:

 1. Взяти до відома інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку району за І квартал 2018 року, щодо виконання завдань, визначених рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 267-17/VІІ „Про програму   соціально-економічного   та культурного розвитку Павлоградського району на 2018 рік“,  згідно з додатками 1, 2.
 2. Зобов’язати:

          2.1. Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації:

           забезпечити проведення весняного комплексу польових робіт в повному обсязі та у визначені робочими планами терміни;

          вжити заходів щодо збереження та нарощування продуктивного поголів’я великої рогатої худоби, свиней та птиці в господарствах усіх форм власності;

          розробити   заходи   щодо   залучення   інвестицій   в   аграрний   сектор економіки;

   забезпечити виробництво валової продукції сільського господарства згідно з затвердженими показниками.

 1. Рекомендувати Богданівському сільському голові Грищенку О.Г. взяти під особистий контроль розрахунки населення за спожиті житлово-комунальні послуги, вжити дієвих заходів щодо недопущення подальшого зростання заборгованості та погашення вже існуючої.
 1. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій всіх форм власності вжити невідкладних заходів щодо погашення та недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, недоїмки до бюджету та до Пенсійного фонду.
 2. Рекомендувати сільським головам:
 • забезпечити контроль за використанням земель, своєчасною сплатою податків платниками, що знаходяться на території сільських рад;
 • забезпечити в повному обсязі освоєння коштів  на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності;
 • передбачити в місцевих бюджетах кошти для  організації проведення громадських робіт;
 • забезпечити надходження податків та зборів до місцевих бюджетів у запланованих обсягах та вжити додаткових організаційних заходів щодо максимального скорочення податкового боргу за дохідними джерелами.
 1. Рекомендувати сільським головам вжити заходів щодо своєчасного та в повному обсязі використання коштів субвенції з державного та обласного бюджетів та коштів місцевих бюджетів, про що інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації щомісячно до 5 числа.
 1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

Голова райдержадміністрації                                                      С.Є. МАКСИМЧУК

Додаток 1 до Р-181-0-335-18 від 25.04.2018

Додаток 2 до Р-181-0-335-18 від 25.04.2018

baner
baner
baner
baner
baner
baner