baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-141/0/335-18

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

28.03.2018                               м. Павлоград                            № Р-141/0/335-18

Про організацію та проведення І (районного)

етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

          Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до п. 3.2 Указу Президента України №394/2015 „Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді”, наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.12.2017 № 701/0/212-17  „ Про організацію  та  проведення  в  2017/2018 н.р.  у  закладах освіти Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)”, з метою виховання поваги до культурного та історичного минулого та сьогодення України, формування любові до рідної землі, держави, родини, визнання духовної єдності населення району, відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру „Сокіл” („Джура”), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 13 червня 2012 року № 687:

  1. Затвердити склад районного штабу з проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) (далі – Штаб), що додається.
  2. Штабу провести необхідну організаційну роботу щодо своєчасної підготовки і проведення І (районного) етапу гри „Сокіл” („Джура”) у 2018 році; і забезпечити участь команди-переможця у ІІ (обласному) етапі гри.
  3. Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Богданівської сільської ради (за згодою), відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вербківської сільської ради (за згодою), відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Межиріцької сільської ради (за згодою), відділом соціально-гуманітарного розвитку виконавчого комітету Троїцької сільської ради (за згодою):

          — створити в навчальних закладах відповідно до Положення про гру структури та органи гри для молодших школярів віком 7-10 років, для школярів середніх класів віком 11-15 років, для школярів старших класів віком 16-18 років органи учнівського козацького самоврядування;

          — здійснити організаційні заходи щодо підготовки та проведення протягом квітня 2018 року шкільних етапів;

          — забезпечити участь команд (роїв) 17 травня 2018 року на базі Межиріцького НВК та 18 травня 2018 року на базі Богуславської ЗШ І-ІІ ст. у  І (районному) етапі гри з наданням інформації аналітичного характеру до Штабу про підсумки шкільного етапу гри.

  1. Рекомендувати Межиріцькій сільській раді підготувати та надати 17 травня 2018 року базу Межиріцького НВК та КЗ „Павлоградський районний центр з обслуговування закладів освіти“ — 18 травня 2018 року базу Богуславської ЗШ І-ІІІ ст. для проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”), забезпечити неухильне дотримання правил техніки безпеки, збереження життя і здоров’я дітей під час змагань, підготовку місць проведення змагань, обладнання та інвентарю відповідно до вимог нормативно-правових актів з безпеки життєдіяльності та допуску учнів до спортивних змагань на підставі даних медичного контролю та дозволу лікаря.
  2. Сектору зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку райдержадміністрації 26 березня 2018 року провести семінар для відповідальних осіб щодо організації гри „Сокіл” („Джура”).
  3. КЗ „Павлоградський районний центр з обслуговування закладів освіти“, Богданівській сільській раді (за згодою), Вербківській сільській раді (за згодою), Межиріцькій сільській раді (за згодою), Троїцькій сільській раді (за згодою) забезпечити підвіз команд на  І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) 17 травня 2018 року в с. Межиріч та у зворотньому напрямку і 18 травня 2018 року в с. Богуслав та у зворотньому напрямку.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації, контроль — на  заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                                  С.Є. МАКСИМЧУК

Додаток до Р-141-0-335-18 від 28.03.2018

baner
baner
baner
baner
baner
baner