baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-79/0/335-18

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

28.02.2018                                      м. Павлоград                               № Р-79/0/335-18

Про стан взаємодії органів виконавчої

влади району з правоохоронними

органами районного рівня  у сфері

забезпечення дотримання норм

Конституції і законів України,

забезпечення правопорядку,

захисту прав і свобод громадян

    Відповідно законів України „Про місцеві державні адміністрації, „Про національну поліцію”, Указу Президента України від 24 травня 2013 року №307/2013 „Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території”, доручення  голови райдержадміністрації від 30 січня 2018 року № Д-7/0/338-18 „Про підготовку та проведення засідання колегії райдержадміністрації у лютому 2018 року“, з метою запобігання виникненню умов, що сприяють вчиненню злочинів та правопорушень, удосконалення методів роботи з їх профілактики, забезпечення захисту конституційних прав і свобод людини на основі чітко визначених пріоритетів, налагодження взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування з питань подальшого зміцнення законності та правопорядку в районі:

 1. Інформацію начальника відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації про стан взаємодії органів виконавчої влади району з органами внутрішніх справ у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України стосовно профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю на території Павлоградського району взяти до відома.
 2. Зобов’язати керівників відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації,    рекомендувати    сільським    головам,     начальнику  Павлоградського ВП ГУНП України в Дніпропетровській області по обслуговуванню м. Павлоград та Павлоградського району:
 • щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітнім періодом, надавати до відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації вичерпну інформацію з детальним аналізом стану виконання заходів, спрямованих на забезпечення громадської безпеки і правопорядку в Павлоградському районі,  діяльності громадських формувань, їх матеріально-технічного забезпечення;
 • посилити виконавську дисципліну підлеглих в частині своєчасності і повноти надання інформації;
 • поліпшити роботу дільничних інспекторів поліції;
 • проведення профілактичної роботи з неповнолітніми, які схильні до вчинення правопорушень;
 • покращення результатів з розкриття тяжких злочинів;
 • налагодження профілактичної роботи серед найбільш криміногенних категорій населення, раніше судимих осіб та не працюючих;
 • попередження наркоманії, дрібних крадіжок чужого майна.
 1. Відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації забезпечити щоквартальний моніторинг виконання заходів профілактики злочинності в Павлоградському районі, який повинен ґрунтуватись на результатах аналізу основних статистичних показників та інформації сільських голів Павлоградського району.
 2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, контроль залишаю за собою.

             В.о.голови  райдержадміністрації                                                             О.С.КРАСНОВ

Довідка до Р-79-0-335-18 від 28.02.2018

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner