baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-490/0/335-17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

25.10.2017                                    м. Павлоград                       № Р-490/0/335-17

 

Про звіт Богданіського сільського

голови щодо виконання виконкомом

сільської ради делегованих повноважень

органів виконавчої влади

         Керуючись статтею 35 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, відповідно до статей 27-39 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ та враховуючи результати вивчення структурними підрозділами райдержадміністрації стану справ у виконкомі Богданівської сільської ради щодо виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

  1. Звіт Богданівського сільського голови Грищенка О.Г. про виконання виконкомом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до відома (додається).
  2. Рекомендувати Богданівському сільському голові Грищенку О.Г.:

2.1. Забезпечити до кінця 2017 року своєчасне освоєння коштів, виділених на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів соціальної сфери, житлово-комунального господарства та інфраструктури.

2.2. Забезпечити розробку схеми санітарної очистки, відвести в установленому порядку земельну ділянку для видалення побутових відходів.

2.3. Здійснювати моніторинг та сприяти виконанню робіт  щодо облаштування приміщень соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури для забезпечення доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та безперешкодністю переміщення всередині приміщень.

2.4. Привести до кінця 2017 року власні нормативно-правові акти у відповідність до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.

2.5. Активізувати проведення робіт, затверджених Програмою розвитку земельних відносин та з охорони і раціонального використання земель, якою  передбачено фінансування (у тому числі за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва), а саме:

  • проведення нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів, інвентаризації земель, захист земель різного цільового призначення від ерозії, заболочення, вторинного засолення, переущільнення, зсувів, рекультивації порушених земель, поліпшення сільськогосподарських земель, створення полезахисних лісосмуг та захисних лісових насаджень, відновлення та розширення площ лісів, створення та упорядкування водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, очищення балок від продуктів ерозії.

2.6. Переглянути до кінця 2017 року умови договорів оренди в частині справляння орендної плати за використання земельних ділянок орендарями, та в разі необхідності, прийняти відповідне рішення сесії сільської ради і укласти додаткові угоди до діючих договорів оренди земельних ділянок.

2.7. Провести протягом 2017 року інвентаризацію земель під об’єктами соціальної інфраструктури, під об’єктами комунальної власності, під кладовищами, тощо.

2.8. Тримати на постійному контролі роботу торгівельних закладів у частині недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів дітям. Проводити роботу серед підприємців, забезпечити наявність рекламної продукції в магазинах щодо заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

2.9. Створити Реєстр приміщень житлового фонду соціального призначення, у тому числі за рахунок придбання житла на вторинному ринку.

2.10. Вжити заходів щодо покращення роботи з питань фізичної культури і спорту.

  1. Богданівському сільському голові Грищенку О.Г. інформувати письмово голову райдержадміністрації про хід виконання цього розпорядження у термін до 01 липня 2018 року.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації та її апарату, відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

 

 В.о. голови райдержадміністрації                                              О.С. КРАСНОВ

ЗВІТ до Р-490-0-335-17 від 25.10.2017

baner
baner
baner
baner
baner
baner