baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-385/0/335-17

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

23.08.2017                                  м. Павлоград                           № Р-385/0/335-17

Про профілактичні заходи щодо недопущення

продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв

та тютюнових виробів особам, які не досягли

18-річного віку

      Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, дорученням Президента України „Про вжиття заходів щодо недопущення продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів“, планом спільних дій Міністерства внутрішніх справ, Міністерства доходів і зборів та Держспоживінспекції щодо реалізації заходів, спрямованих на недопущення продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів, запобігання пияцтву та тютюнокурінню серед дітей:

  1. Інформацію про проведену роботу по недопущенню продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів взяти до відома.
  1. Зобов’язати відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму в усіх навчальних закладах району продовжити агітаційну та роз’яснювальну роботу серед школярів щодо шкідливого впливу алкоголю та тютюну на здоров’я людини.
  1. Рекомендувати сільським головам у жовтні 2017 року провести виконкоми сільських рад з запрошенням керівників торгівельних об’єктів. На виконкомах розглянути питання про недопущення продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв  та  тютюнових виробів особам,   які   не досягли 18-річного віку, заборону реклам алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації 01.11.2017р.

 

  1. Рекомендувати Павлоградському ВП ГУНП в Дніпропетровській області активізувати роботу дільничних інспекторів щодо перевірки у вечірній та нічний час об’єктів торгівлі, громадського харчування, дискотек, інших закладів культури, з метою недопущення фактів продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. За результатами перевірок ініціювати питання щодо вилучення ліцензії на продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, контроль залишаю за собою.

 

 

Голова райдержадміністрації                                               С.Є.МАКСИМЧУК

Довідка до Р-385-0-335-17 від 23.08.2017

 

 

baner
baner
baner
baner
baner
baner