baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-383/0/335-17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

23.08.2017                              м. Павлоград                       № Р-383/0/335-17

    Про заходи з підготовки об’єктів

соціально-культурної сфери до проходження

нового опалювального сезону 2017-2018 років

          Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання доручення  голови райдержадміністрації від 20 березня 2017 року №  Д-16/0/338-17 „Про затвердження заходів щодо підготовки об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років“, враховуючи  аналіз  роботи об’єктів соціально-культурної сфери в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, з метою забезпечення на території району своєчасного початку та сталого проходження наступного опалювального сезону:

 1. Зобов’язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад, сільським головам, керівникам установ соціально-культурної сфери:
 • до 01 жовтня забезпечити виконання всього комплексу робіт по об’єктам житлово-комунального господарства та соціально-бюджетної сфери;
 • забезпечити споживання енергоносіїв, виходячи із бюджетних призначень, передбачених кошторисами  видатків та з урахуванням  програм енергозбереження.
 1. Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації, рекомендувати головному лікарю районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловській Л.В.(за згодою), головам об’єднаних територіальних громад, сільським головам:
 • розпочати   в   повному обсязі  опалення усіх категорій споживачів   на відповідних територіях при пониженні упродовж трьох діб осіннього періоду поточного року середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 С, відповідно до вимог санітарного законодавства та правил технічної експлуатації будівель;
 •  відповідно до компетенції організувати постійний контроль за технічним станом об’єктів теплопостачання закладів соціальної сфери;
 •  передбачити в бюджетах 2018 року кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для переходу об’єктів опалення на енергозберігаючі технології.
 1. Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації, рекомендувати головному лікарю районного центру первинної медико-санітарної допомоги Смеловській Л.В.(за згодою), головам об’єднаних територіальних громад, сільським головам:
 • в термін до 01 жовтня поточного року  забезпечити в повному обсязі бюджетні установи вугіллям згідно з затвердженим графіком;
 •  передбачити в проектах бюджетів на 2018 рік кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальні ремонти, реконструкцію систем теплозабезпечення, водопостачання установ та забезпечити виготовлення правовстановлюючих документів на ці об’єкти.
 1. Зобов’язати начальника відділу містобудування і архітектури,  житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації    Сідовича В.В., рекомендувати  Богданівському сільському  голові Грищенку О.Г. активізувати роботу  серед споживачів електроенергії, природного газу, житлово-комунальних послуг щодо забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги в повному обсязі.
 1.    Зобов’язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад, сільським головам до 15 жовтня 2017  року надати інформацію про виконання цього розпорядження до відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації .
 1.    Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на начальника відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Сідовича В.В., контроль залишаю за собою.

 

 

Голова райдержадміністрації                                              С.Є. МАКСИМЧУК

Довідка до Р-383-0-335-17 від 23.08.2017

 

 

ПОГОДЖЕНО:

Головний лікар Павлоградського

районного центру первинної

медико-санітарної допомоги

 

___________ Л.В.Смеловська

baner
baner
baner
baner
baner
baner