baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

№ Р-380/0/335-17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної державної адміністрації

19.08.2017                                    м. Павлоград                             № Р-380/0/335-17

Про відзначення Дня фізичної

культури і спорту України

      Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання  наказу Міністерства молоді і спорту України від 13 липня  2017 року № 2963 „Про відзначення в Україні Дня фізичної культури і спорту“, заходів у 2017 році, Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту  у Павлоградському районі до 2020 року, затвердженої рішенням сесії районної ради від 15 грудня 2016 року № 157-9/VІІ, з метою відзначення в Павлоградському районі активних спортсменів, ветеранів, фахівців сфери фізичної культури і спорту  з нагоди Дня фізичної культури і спорту України:

  1. Сектору зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку райдержадміністрації, КУ „Павлоградський районний методичний кабінет“, рекомендувати сільським головам вжити заходів щодо відзначення Дня фізичної культури і спорту в районі. З цією метою:
  • розробити та затвердити плани  підготовки  і проведення заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту;
  • забезпечити проведення на спортивних базах з 04 по 09 вересня 2017 року фізкультурно – спортивних заходів;
  • організувати 08 вересня 2017 року в м. Павлоград зустріч  керівництва райдержадміністрації з фізкультурно – спортивним активом Павлоградського району.
  1. Фінансовому управлінню  райдержадміністрації  виділити кошти  бюджету згідно з кошторисом для проведення зустрічі керівництва Павлоградського району з фізкультурно – спортивним активом до Дня фізичної культури і спорту України.
  1. Координацію роботи  щодо  виконання  цього розпорядження покласти на    сектор   зв’язків   з   громадськістю   та   культурно-спортивного   розвитку райдержадміністрації, контроль – на заступника голови райдержадміністрації Комаркову Л.М.

 

Голова райдержадміністрації                                              С.Є. МАКСИМЧУК

baner
baner
baner
baner
baner
baner